Xigmatek kasa mı, Cooler Master kasa mı?

404NotFound

Hectopat
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'da %18 KDV indiriminde kasa almak istiyorum. ATX anakart takabileceğim kasa ve en az 3 tane fan olmasını istiyorum hava sirkülasyonu için. Fanlar RGB olsa iyi olur fakat olmasa da olur (tek renk ışık olsa da olur. ) Ve 2 marka arasında kaldım Cooler Master mı? Xigmatek mi? Bir de model tavsiye ederseniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Marka yerine model karşılaştırın, her iki markanın da iyi veya kötü ürünleri olabiliyor. Mesela Cooler Master Masterbox Lite 5 hayatımda gördüğüm en kötü sayılı kasalardan. Öneri olarak MB511'i verebilirim.

XIGMATEK kasa kullanıcısı olarak Cooler Master'dan yana tercih yapmanı tavsiye ederim. Hem ben hem de arkadaşlarım aldığımız kasalardaki fanlardan hiç memnun değiliz. Belki bizim bahtımızdandır, orasını bilemem ama hepimizdeki orta fan sorunluydu. Soğutma olarak görevini yapıyordu ama çok ses çıkarıyordu.

Markaya bakmak yerine kasaya bakmak daha önemli.
Xigmatek Astro 650w EN41466X ve öncesi Astro EN' leri öneririm.
EN41466X'den sonra hangi seri bilmiyorum ama Fanlar da değişikliğe gidildi ve içten fanlı yaptılar, içten tablolar, berbat ötesi ama dıştan ledliler efsane.

EN41466X'den sonra hangi seri bilmiyorum ama Fanlar da değişikliğe gidildi ve içten fanlı yaptılar, içten tablolar, berbat ötesi ama dıştan ledliler efsane.
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Benim PSU' m olduğu için PSU' suz kasa almak istiyorum. Cooler Master MB520 kasası nasıldır? Hava sirkülasyonu iyi midir?
Marka yerine model karşılaştırın, her iki markanın da iyi veya kötü ürünleri olabiliyor. Mesela Cooler Master Masterbox Lite 5 hayatımda gördüğüm en kötü sayılı kasalardan. Öneri olarak MB511'i verebilirim.
Hocam MB520 modeli nasıldır? Tavsiye eder misiniz?
T
Hangi markadır bilmem ama Cooler Master Masterbox Lite 5 kesinlikle alınmaması gereken bir kasadır. Airflow problemi insanı hayattan soğutuyor.
Teşekkür ederim hocam fikriniz için.
XIGMATEK kasa kullanıcısı olarak Cooler Master'dan yana tercih yapmanı tavsiye ederim. Hem ben hem de arkadaşlarım aldığımız kasalardaki fanlardan hiç memnun değiliz. Belki bizim bahtımızdandır, orasını bilemem ama hepimizdeki orta fan sorunluydu. Soğutma olarak görevini yapıyordu ama çok ses çıkarıyordu.
Anladım hocam o zaman Cooler Master' a bakayım.
CoolerMaster MB511 kasayı öneririm havalandırması çok iyi sadece PSU 650W onu değiştirebilirsin ama 650 W yeter bence.
Hocam 500W PSU m var güç kaynaksız almak istiyorum. MB520 modeli nasıldır hocam?
Xigmatek'in kasalarını bilmemde PSU ları çok kullanışlı. PSU için öneririm fakat kasa hakkında yorum yapamayacağım.
Anladım hocam. Bende Xigmatek PSU kullanıyorum dediğiniz gibi çok kullanışlı hocam.
Peki hocam dediğiniz seriye bakacağım. Teşekkür ederim hocam.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Benim PSU' m olduğu için PSU' suz kasa almak istiyorum. Cooler Master MB520 kasası nasıldır? Hava sirkülasyonu iyi midir?

Hocam MB520 modeli nasıldır? Tavsiye eder misiniz?

T
Teşekkür ederim hocam fikriniz için.

Anladım hocam o zaman Cooler Master' a bakayım.

Hocam 500W PSU m var güç kaynaksız almak istiyorum. MB520 modeli nasıldır hocam?

Anladım hocam. Bende Xigmatek PSU kullanıyorum dediğiniz gibi çok kullanışlı hocam.

Peki hocam dediğiniz seriye bakacağım. Teşekkür ederim hocam.

MB520'de ön taraf cam MB511'de ön taraf mesh ızgaralı yani 511 in hava alımı daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı