Xigmatek kasanın modeli nedir?

Yok hocam 4070 Ti bir tık aşıyor ama 4070 alabiliyorum 2 ve 4K için iyi değilmiş galiba araştırmalarıma göre bir de belki yayın açarım düşüncesiyle 4070 almayı aklımdan geçirdim ama RX 7800 XT'de yayın için kötü değilmiş.

Yayın için 4070 daha iyi olur lakin RX 7800 XT oyun anlamında çok daha üstün.

Yok hocam 4070 Ti bir tık aşıyor ama 4070 alabiliyorum 2 ve 4K için iyi değilmiş galiba araştırmalarıma göre bir de belki yayın açarım düşüncesiyle 4070 almayı aklımdan geçirdim ama RX 7800 XT'de yayın için kötü değilmiş.
Hocam 4070 ile 2k rahat akarsiniz.

Hocam siz 7800xt alin, sizi uzunca goturur.

Hocam 4070 ile 2K rahat akarsiniz.

Hocam siz 7800XT alin, sizi uzunca goturur.

Tamamdır hocam 2 ekran kartımın iadesini de yapınca hemen alacağım. Almam gereken başka şeylerde vardı ama ekran kartı talihsizliği, kararsızlık, kredi kartımı bayağı tuzlu noktalara getirdi. Bakalım, umarım fiyatlar artmaz.

Tamamdır hocam 2 ekran kartımın iadesini de yapınca hemen alacağım. Almam gereken başka şeylerde vardı ama ekran kartı talihsizliği, kararsızlık, kredi kartımı bayağı tuzlu noktalara getirdi. Bakalım, umarım fiyatlar artmaz.
Hocam 7800xt alcaksaniz kesin ya sapphire nitro+ veya powercolor red devil modelini alin tercihim red devil olursu.

Hocam 7800XT alacaksaniz kesin ya Sapphire Nitro+ veya PowerColor Red Devil modelini alin tercihim Red Devil olursu.

PowerColor Red Devil RX7800XT OC 16GB 256Bit GDDR6 Ekran Kartı | En Uygun Fiyata GarajOnline'da | Hafta içi 16:00'ya Kadar Aynı Gün Kargo, Depo Teslim Seçeneği buradan Red Devil almayı planlıyorum hocam. Bakalım hayırlısı, geç olsun güç olmasın.
Kasa olarak da yukarıda hocamın önerdiği ürünü alacağım. MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW Tempered Glass ARGB USB 3.2 ATX Mid-Tower Bilgisayar Kasasi | ITOPYA

Hocam kasa güzel baya, icinde ekran karti tutucu ile geliyorsa fotograftaki gibi mukemmel olur. Hayirli olsun.

Hocam kasa güzel bayağı, icinde ekran karti tutucu ile geliyorsa fotograftaki gibi mukemmel olur. Hayirli olsun.

Sağ olun hocam, içerisinde ekran kartı tutucusu ile geliyormuş ben de çok beğendim ama Red Devil ile daha uyumlu bir kasa arayışına hala devam ediyorum. Daha iyi bir opsiyon bulursam fikrimi değiştirebilirim.

Sağ olun hocam, içerisinde ekran kartı tutucusu ile geliyormuş ben de çok beğendim ama Red Devil ile daha uyumlu bir kasa arayışına hala devam ediyorum. Daha iyi bir opsiyon bulursam fikrimi değiştirebilirim.
Hocam red devil da bir ksc yerinde rgb var ,siyah kasa icinde kirmizilar belli olmaz ztn. 5000t corsair de cok guzeldir o bandda.

Hocam Red Devil da bir ksc yerinde RGB var, siyah kasa icinde kirmizilar belli olmaz zaten. 5000t Corsair de cok guzeldir o bandda.

Hocam bu kasa pahalıymış, dediğim kasanın siyahı yerine beyazını alsam nasıl olur peki ama aldığım diğer parçalar beyazla uyumlu değil nasıl durur hiç düşünemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı