Xigmatek SC120 RGB fan çalışıyor ama ışıkları yanmıyor

Fanın RGB kablosu varsa anakarta onu da takmalısın. Alta videosunu attım hangi kablo olduğunu anlayasın diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakartın neresine takacağım?

Takacağın yer HD Audio kablosunun yanında alta resmini attım.
product_10_20170330115341_58dc814536df9.png

@CJack60 Bu fandan bende almayı düşünüyorum. Anakartım MSİ H370 Gaming Pro Carbon ama Xigmatek sitesinde Asus ve Gigabyte uyumlu diye geçiyor MSİ için sorun çıkarır mı diye ikide kaldım.

Son düzenleme:
@CJack60 Bu fandan bende almayı düşünüyorum. Anakartım MSİ H370 Gaming Pro Carbon ama Xigmatek sitesinde Asus ve Gigabyte uyumlu diye geçiyor MSİ için sorun çıkarır mı diye ikide kaldım.
internet üzerinden Vatandan al eğer RGB si MSI ile uyumsuz çıkarsa 15 gün içerisinde ister yine kargoyla ister Vatan mağazasından el ile iade edersin Kanunda var ama internet üzerinden almalısın mağazadan alırsan iade hakkın olmaz. Kutu bütünlüğünü bozma faturanı kaybetme yeter. Ben de alacağım kasamın önüne 3 tane düşünüyorum CM Lite 5 kasamın fanlarını gürültüden dolayı kullanamıyorum gittim Cooler Master Air Balance Kiti aldım 500 liraya o uyuz uğultu o fanlarda bile vardı hemen iade ettim bir kuruş ödemeden sen de edersin.

internet üzerinden Vatandan al eğer RGB si MSI ile uyumsuz çıkarsa 15 gün içerisinde ister yine kargoyla ister Vatan mağazasından el ile iade edersin Kanunda var ama internet üzerinden almalısın mağazadan alırsan iade hakkın olmaz. Kutu bütünlüğünü bozma faturanı kaybetme yeter. Ben de alacağım kasamın önüne 3 tane düşünüyorum CM Lite 5 kasamın fanlarını gürültüden dolayı kullanamıyorum gittim Cooler Master Air Balance Kiti aldım 500 liraya o uyuz uğultu o fanlarda bile vardı hemen iade ettim bir kuruş ödemeden sen de edersin.
Vatandan monitör aldım üretim hatalı çıktı. Onu bile 1 ay iade için uğraştım. Sence sırf RGB uymadı diye iade alırlar mı? Mahkemeye bile başvurduk boşuna uğraşmayın sonuç çıkmaz deyip geri çevirdiler. Adaletin olmadığı Türkiye'de dediğiniz imkansız.

Vatandan monitör aldım üretim hatalı çıktı. Onu bile 1 ay iade için uğraştım. Sence sırf RGB uymadı diye iade alırlar mı? Mahkemeye bile başvurduk boşuna uğraşmayın sonuç çıkmaz deyip geri çevirdiler. Adaletin olmadığı Türkiye'de dediğiniz imkansız.
daha geçen hafta Asus x470 anakartımı iade ettim ve crosshair 7 ye yükselttim bu vesile ile . Kanun belli dostum internet üzerinden alırsan iade almak zorunda yoksa Tüketici hakem heyetine gidersin yasal faiziyle birlikte alırsın koskoca Vatan kıytırık 50 liralık fan için marka imajını zedelemek istemez. son olarak RGB uymadı diye değil 15 günde herhangi bir bahane belirtmeden iade edebilirsin

İnternet üzerinden sanal mağazadan bu fanı değil başka bir fan aldım. Oda RGB ve Fan hızı ayarları uymadı araştırdım takım halinde satılıyormuş dedim niye tek satıyorsunuz diye iade ettim. Ürüne zarar gelmediği sürece onlar o ürünü inceleyip iade alıp seri sonu yada outlet ürün diye satıyor 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı