Xigmatek SC120 için RGB Fan Adaptörü

Hiç gerek yok, PSU'nuzun 12V kanalını kullanırsınız, kontrolcü ihtiyacı kadar A değerini oradan alır.
Molex to DC jack şeklinde aratırsanız bulursunuz. 2.1mm 2.5mm gibi boyutları var dikkat ederek alırsınız. Bulamazsanız kendiniz yaparsınız. En azla 5-10₺ kadar maliyeti olur.

Dosya Ekleri

• 81A0ZiVKfAL._SY355_.jpg
    81A0ZiVKfAL._SY355_.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 67
Aliexpress'te 15TL, TR'de de bulamadım. Size zahmet TR'den link atar mısınız?
Hiç gerek yok, PSU'nuzun 12V kanalını kullanırsınız, kontrolcü ihtiyacı kadar A değerini oradan alır.
Molex to DC jack şeklinde aratırsanız bulursunuz. 2.1mm 2.5mm gibi boyutları var dikkat ederek alırsınız. Bulamazsanız kendiniz yaparsınız. En azla 5-10₺ kadar maliyeti olur.

RGB kontrolcüyü yanınıza alarak elektrikçiye gidin, uygun boyutta linkte yer alan konnektörün benzerini alın, bulamazsanız kablolu halinide alabilirsiniz.
Gerisi montaj, kırmızı + siyah - olucak şekilde montajlamak kalıyor.
Kablolu halini alırsanız üzerinde çizgi bulunan kablo olan genelde + kutup oluyor. Elektrikçiye sorarsınız.

RGB kontrolcüyü yanınıza alarak elektrikçiye gidin, uygun boyutta linkte yer alan konnektörün benzerini alın, bulamazsanız kablolu halinide alabilirsiniz.
Gerisi montaj, kırmızı + siyah - olucak şekilde montajlamak kalıyor.
Kablolu halini alırsanız üzerinde çizgi bulunan kablo olan genelde + kutup oluyor. Elektrikçiye sorarsınız.
Aliexpress'ten alacağım ama 5.5×2.5mm mi yoksa 5.5×2.1mm mi bilemedim. Aliexpress'teki 5.5×2.1mm. Emin olamıyorum.
Screenshot_20190210-205752_Gallery.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı