Xigmatek Tauro 600W Bronz vs FSP 500W Silver

Hocam 175- 200 TL civarı param var eğer sizin için makbul ise konuşalım.

teşekkürler hocam o fiyatlar bu ürünler için fazlasıyla ölü fiyat..
Geçen kutulu garantili olan Cooler Master PSU 250 TL' den satıldı gayet normal fiyat verdiğimi düşünüyorum.

Geçen kutulu garantili olan Cooler Master PSU 250 TL' den satıldı gayet normal fiyat verdiğimi düşünüyorum.
Hocam geçen geçmişte kaldi 4-5 ay önce (geçen) 3500e topladiğım sistem şuan 5500.
Geçen 550 liraya yalvara yalvara sattığım 2. El ekran kartı şuan 850-900 lira.

Elimdeki Xigmatek psu sıfırı 650-700 arası ikinci eli 400 lira. Ben tertemiz ürünü 150 liraya verirsem ayıp olur.

Piyasayi araştırmadan bilgilenmeden gayet iyi fiyat verdim demek uyanıklıktan başka birşey değil.

Özelden konuşalım dedim ama konu amacından saptı.

Diğer arkadaşlardan görüş bekliyorum.

Eğer bakar iseniz piyasada 500 Watt için 200-250 TL fiyat veren var bazen uyguna da yazan var. 400 TL' ye garantili faturalı alıyor insanlar.

Eğer bakar iseniz piyasada 500 Watt için 200-250 TL fiyat veren var bazen uyguna da yazan var. 400 TL' ye garantili faturalı alıyor insanlar.

bi önceki mesajınızda 600w ürünüme 150 lira teklif veriyordunuz şimdi 500w 200-250 diyorsunuz..

hocam kim veriyorsa ondan alabilirsin. benim 150 liralık malım yok malesef..iyi günler...
Xigmatek kullan.

hocam cevap için teşekkürler ama nedenini biraz açarmısın? 100w fark olduğundan mı? markası farkı mı?

Eğer birini satmak istersen talip olabilirim.

bi önceki mesajınızda 600w ürünüme 150 lira teklif veriyordunuz şimdi 500w 200-250 diyorsunuz..

hocam kim veriyorsa ondan alabilirsin. benim 150 liralık malım yok malesef..iyi günler...
Nerede 600 Watt yazıyor?
200 TL teklif verdim ağzınız olsaydı ben xxx fiyata satmayı düşünüyorum bende o zaman size evet hayır derdim.
Mesela 250 TL deseniz ben hayır mı diyecektim size?

Nerede 600 Watt yazıyor?
200 TL teklif verdim ağzınız olsaydı ben xxx fiyata satmayı düşünüyorum bende o zaman size evet hayır derdim.
Mesela 250 TL deseniz ben hayır mı diyecektim size?

ölücülerden hiç haz etmiyorum hocam siz ölü fiyat vermeden önce, 2. el güncel piyasası neymiş? millet kaça veriyormuş diyip araştırsaydınız (örnek olarak 600w xigmatek fiyatlarını yazdım zaten) 2. elinin 350-400 tl ye satıldığını görüp bana 250-300 teklif etseydiniz o bahsettiğiniz ağzım olurdu.
ölü fiyat verdiğiniz için "teşekkürler hocam o fiyatlar bu ürünler için fazlasıyla ölü fiyat.." diyerek konuyu kapattım ama inatla uzatıyorsunuz. işsizlik başa bela. hadi lütfen daha fazla uzatmadan başka konulara musallat olun.. iyi günler.

ölücülerden hiç haz etmiyorum hocam siz ölü fiyat vermeden önce, 2. el güncel piyasası neymiş? millet kaça veriyormuş diyip araştırsaydınız (örnek olarak 600w xigmatek fiyatlarını yazdım zaten) 2. elinin 350-400 tl ye satıldığını görüp bana 250-300 teklif etseydiniz o bahsettiğiniz ağzım olurdu.
ölü fiyat verdiğiniz için "teşekkürler hocam o fiyatlar bu ürünler için fazlasıyla ölü fiyat.." diyerek konuyu kapattım ama inatla uzatıyorsunuz. işsizlik başa bela. hadi lütfen daha fazla uzatmadan başka konulara musallat olun.. iyi günler.
Forumda yeni olduğunuz ve piyasaya pek bakmadığınız için size bir şey demek istemiyorum iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı