Xigmatek Tauro M Plus 6 pin kablo yok

hetzenheppa

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım 6 pin fakat PSU'da 6 pin kablosu yok. Hepsi 8 pinlik. Bir yardım edin. PSU Xıgmatek Tauro M Plus'tur. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eyvallah hocam sorun çözüldü 6+2 miş. Sürüklemeli ister geri takın 8 pin kullanın ister 2 pin ayırın 6 pin kullanın güç kaynağı çok güzel dizayn edilmiş. Hatta 24 pin kablosu beni benden aldı. Tek eksiği filesiz olması fileliler daha güzel görünüşü. Neyse sistem toplayan arkadaşlara bu konu yardımcı olur inşallah.

PSU adamın dibi iyiki almışım pişman değilim hem modüler hem kaliteli bi eksiği filesiz olması memnunum tavsiye ederim.

PSU adamın dibi iyiki almışım pişman değilim hem modüler hem kaliteli bi eksiği filesiz olması memnunum tavsiye ederim.
Üzülerek belirtmeliyim ki ,ürün aşırı sesli yada bendeki ürün sıkıntılı, yük altında olmamasına rağmen bu kadar yüksek bir fan sesi duymadım.Akşam Vatan'a iade edeceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı