Xigmatek termal macun önerir misiniz?

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Dizüstü bilgisayarın kapağını geçen SSD takmak için açtığımda fark ettim ki, fan falan bayağı toz toplamış. Fanı temizlerken macunu da değiştirmek istiyorum. Linkteki ürünü önerir misiniz? Eski bir PC'ye sahibim bu yüzden daha ucuzunu önerecek varsa o da olur. Amacım bir daha temizleme ihtiyacı duymadan 2 sene idare etmesi. Sonra zaten muhtemelen artık yenisi alınır.

CPU 41, SSD 48 derecelerde dolaşıyor şu anda. Notebook soğutucusu kullanıyorum ona rağmen yüksek geliyor bana. Ne önerirsiniz?

Eski bir bilgisayar için o kadar masraf etme. Zaten en iyisiyle en kötüsü arasında taş çatlasın 7-8 derece oynar.(40 gramı 5 lira olanlar hariç.) Zaten yüksek voltajlara çıkmayacaksın al bunu geç derim, iletkenliği iyi gözüküyor.

Bu macun büyük şırınga ile satılandan pek farklı değil haberiniz olsun.
Ayrıca konu sahibine benim laptop LOL de 95 derece görürken şuan 67 dereceyi geçmedi boşta 32-33 derece öneririm Xigmatek macun.

Öneriler için sağolun.
Bunu ya da linkini attığım Xigmatek macunu alacağım.
Eski bir bilgisayar için o kadar masraf etme. Zaten en iyisiyle en kötüsü arasında taş çatlasın 7-8 derece oynar.(40 gramı 5 lira olanlar hariç.) Zaten yüksek voltajlara çıkmayacaksın al bunu geç derim, iletkenliği iyi gözüküyor.
Ben de öyle düşündüm de canı çekiyor insanın böyle şeylerle uğraşmaya. :)
Ayrıca konu sahibine benim laptop LOL de 95 derece görürken şuan 67 dereceyi geçmedi boşta 32-33 derece öneririm Xigmatek macun.
Xigmatek o zaman muhtemelen.

Aynı macunu 3 aydır kullanıyorum ekran kartı 75 dereceyi geçmedi. İşlemci de 90 derecelere neredeyse hiç çıkmadı.

Eğer ilk diş macununu saymazsan sadece 1-2 derece fark ediyor. Bu videoda test mevcut.

@Ball So Hard linkteki macunu 5 yıl önce vatandan 15 TL'ye aldım. Gayet iyi. 5-6 defa kullandım hâlâ daha var. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı