Xigmatek Venom X için işlemci soğutucusu önerisi

DAYI 95

Hectopat
Daha fazla  
Kasamın büyüklüğünün ekran kartım için yeterli olup olmadığından emin değilim. Yanındaki camı çıkardıktan sonra ekran kartında 5-6 derece gibi bir düşüş oldu. Yeni kasa mı almalıyım diye düşünüyorum yoksa sizce yeterli mi? Ayriyeten işlemci soğutucu almak istiyorum, tower tipi soğutucu sığar mı emin değilim. Kasamın modeli Xigmatek Venom X, ekran kartım MSI RTX 2070 Armor, işlemci Ryzen 5 3600
kasa 1.jpg
kasa 2.png

kasa 3.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasamın büyüklüğünün ekran kartım için yeterli olup olmadığından emin değilim. Yanındaki camı çıkardıktan sonra ekran kartında 5-6 derece gibi bir düşüş oldu. Yeni kasa mı almalıyım diye düşünüyorum yoksa sizce yeterli mi? Ayriyeten işlemci soğutucu almak istiyorum, tower tipi soğutucu sığar mı emin değilim. Kasamın modeli Xigmatek Venom X, ekran kartım MSI RTX 2070 Armor, işlemci Ryzen 5 3600 Eki Görüntüle 662557Eki Görüntüle 662558
Eki Görüntüle 662559

Bu tarz bir soğutucu işinizi görür.

Hocam aynı kasayı kullanıyorum ön camı çıkartıktan sonra sıcaklıklarda 7-8 derece düşüş yaşandı size önerim kasanızın ön panelindeki camı çıkarmanız. Bütçeniz varsa Arctic Freezer 34E-sports Duo alabilirsiniz bütçeniz daha düşükse Arctic Freezer 34E-sports işlemci soğutucusunu alabilirsiniz.

Hocam aynı kasayı kullanıyorum ön camı çıkartıktan sonra sıcaklıklarda 7-8 derece düşüş yaşandı size önerim kasanızın ön panelindeki camı çıkarmanız. Bütçeniz varsa Arctic Freezer 34E-sports Duo alabilirsiniz bütçeniz daha düşükse Arctic Freezer 34E-sports işlemci soğutucusunu alabilirsiniz.

Çok toz giriyo kapağı açık bırakınca. Cooler master'ın master liquid ml240l model sıvı soğutmasını almayı düşünüyorum fakat kasama sığarmı radyatörü emin olamadım

Çok toz giriyor kapağı açık bırakınca. Cooler Master'ın Master Liquid ML240L model sıvı soğutmasını almayı düşünüyorum fakat kasama sığarmı radyatörü emin olamadım.

Hocam kasanın önünde toz filtresi var çok toz girmiyor ben her gün toz filtresi çıkartıyorum yıkıyorum gene takıyorum kasam tozlanmadı.

Çok toz giriyo kapağı açık bırakınca. Cooler master'ın master liquid ml240l model sıvı soğutmasını almayı düşünüyorum fakat kasama sığarmı radyatörü emin olamadım
Hocam kasanın üst kısmına takamazsınız, radyatör rami engeller. Üst kısmın radyatör desteği yok zaten. Sadece ön tarafa 240mm sıvı soğutma takabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı