Xigmatek Venom X kasaya CM Hyper 410R sığar mı?

Mustafafnt

Hectopat
İşlemcim i59400F stok fandan kurtulmak istiyorum. Yukarıdaki soğutucuyu almak istiyorum ama sizce kasama sığar mı?
Kasa modelim: Xigmatek Venom X 650W 80 Plus.
Anakart modelim: MSI B360M PRO-vh.

O soğutucuda 92mm boyutunda fan var. Dolayısıyla yüke bindiğinde yüksek devirde çalışıp ses yapacaktır.
Tavsiyem bütçen yeterse:

Bütçen yetmezse:

O soğutucuda 92mm boyutunda fan var. Dolayısıyla yüke bindiğinde yüksek devirde çalışıp ses yapacaktır.
Tavsiyem bütçen yeterse:

Bütçen yetmezse:

Tavsiyem bütçen yeterse:

Bütçen yetmezse:

Hocam öğrenci olduğum için bütçem bu kadar. Sizde alacağım soğutucu kötü bir soğutucu mu?

İyi de size bütçenizi aşan ve aşmayan olarak iki seçenek sundum. Sizin almak istediğiniz soğutucunun fiyatı kargo hariç 235₺, benim önerdiğim soğutucu kargo hariç 248₺. Arada 13₺ oynuyor.
Dediğiniz soğutucunun performansı ile önerdiğim soğutuların performansı bir olamaz. Çünkü birinde 92mm fan varken diğerlerinde 120mm fan var. Ses ve soğutma performansı olarak birbirlerine denk değiller. Karar sizin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı