Xigmatek Windpower WP 1266 vs Cooler Master MasterAir MA410P vs Aerocool 120mm Cylon4

ElJimanstiko

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Merhaba arkadaşlar şu 3 kule tipi soğutucu arasında kaldım tavsiyeniz nedir?

Anakart: B460M'a Pro.
İşlemci: i5 10400F.
Kasa: Corsair Spec Delta.

Aralarında görsel olarak en çok Aerocool hoşuma gitti bu arada. Nasıldır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Duruma göre;

Merhaba arkadaşlar şu 3 kule tipi soğutucu arasında kaldım tavsiyeniz nedir?

Anakart: B460M'a Pro.
İşlemci: i5 10400F.
Kasa: Corsair Spec Delta.

Aralarında görsel olarak en çok Aerocool hoşuma gitti bu arada. Nasıldır acaba?
Aerocool modelinde fan değişmiyor sanırım. Yani bozulursa ya da bir şey olursa değişmiyor. Bütçe belirtirseniz daha iyi seçenekler sunabiliriz.

Max 400 çıkabilirim hocam. Bütçe eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın.
Aerocool modelinde fan değişmiyor sanırım. Yani bozulursa ya da bir şey olursa değişmiyor. Bütçe belirtirseniz daha iyi seçenekler sunabiliriz.
İnceleme videolarına baktımda çıkarılıyormuş.

Max 400 çıkabilirim hocam. Bütçe eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın.

İnceleme videolarına baktımda çıkarılıyormuş.

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-msi-core-frozr-s-cpu-sogutucu-fiyati,551203099.html

COOLERMASTER 120mm HYPER 212 SPECTRUM RGB RR-212A-20PD-R1 RGB Hav Fiyatları ve Özellikleri

Bu iki üründe gayet iyidir. Eğer fanı değişebiliyorsa aerocool da iyi gibi duruyor. O modeli daha önce hiç karşıma çıkamamıştı ama yorumları olumlu gözüküyor.

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-msi-core-frozr-s-cpu-sogutucu-fiyati,551203099.html

COOLERMASTER 120mm HYPER 212 SPECTRUM RGB RR-212A-20PD-R1 RGB Hav Fiyatları ve Özellikleri

Bu iki üründe gayet iyidir. Eğer fanı değişebiliyorsa aerocool da iyi gibi duruyor. O modeli daha önce hiç karşıma çıkamamıştı ama yorumları olumlu gözüküyor.
Hocam öncelikle teşekkürler ama Trendyol'dan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Hesabımda 30 TL bakiye + 40 TL indirim kuponu var o yüzden.

Hocam öncelikle teşekkürler ama Trendyol'dan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Hesabımda 30 TL bakiye + 40 TL indirim kuponu var o yüzden.

Attığım msi modelinin bir üst modeli trendyol üzerinde indirime girmiş bakabilirsiniz:

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Onun dışında aerocool'un attığınız modelini araştırdım. Gayet güzelmiş bu ürün. Alacaksanız ya msi ya aerocool'un bu ürünlerini alın bence. İkisi de gayet performanslı, üzmez sizi.

Geri
Yukarı