Xigmatek X-Power PSU nasıldır?

PwnageSkillz

Centipat
Merhaba arkadaşlar yeni bilgisayar diziyorum sistemde.
İşlemci AMD 3800X.
Anakart MSI X570A PRO.
Ekran kartı sapp hire 5700XT Nitro+ var.

Yalnız kasa almak istiyorum PSU ile birlikte bir kasa buldum XIGMATEK COCKPIT MESH PANEL 4x120mm FANLI X-POWER 700W 80PLUS MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Kasanın ve PSU olarak yorumlar mısınız? İcinde X-Power 700W 80 Plus PSU cıkıyor alınır mı 1050 TL.
Yoksa farklı marka mı bakayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xigmatek kaliteli markadır, PSU ve termal macunlarını çok kullandım tavsiye ederim.

Ben xigmatek pek önermem. Ama siz bilirsiniz. O kadar iyi bir sisteme o kasa ve psu 1050tl olması şüphe ettiriyor. thermaltake j24 bakabilirsin.

Hayır alınmaz, özellikle PSU konusunda Xigmatek'in yüzüne bakmayın. Daha bugün bir arkadaş konusunu açmış, Garantiden gelen Xigmatek PSU kabloları tekrar tutuşur mu? - Technopat Sosyal
Xigmatek'in üst seviye PSU'ları olmadıkça asla yanaşmayın, Rampage gibi firmalardan farksız.
Kasa olarak kötü değil ancak o bütçeye ondan daha iyi kasa ve PSU alınabilir, örnek olması açısından.
Dark Guardian DKCHGUARDIAN Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe veya XPG Invader 2x120mm Fanlı Midi Tower ARGB Kasa Beyaz - INVADER-WHCWW | Adeks Store
Bu şekilde bütçenize göre en iyi parçaları almış olursunuz.

Xigmatek kalitesiz bir marka değil, Bir Cooler Master, Silverstone kadar kaliteli olmasa da iyi bir markadır kendisi.
Kalitesiz demedim. Lütfen kusuruma bakmayın. O kadar güzel bir sisteme marka takıntısı olurum ben. Xigmateki bu aralar yeni yeni duyuyorum köklü bir firma olmasına rağmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…