Xigmatek X-Power PSU nasıldır?

Öncelikle başta yazdıklarımızı cevaplayın, görmezden gelmeyin. MWE White V2 gerekli şartları karşılasa da belirtilen sistemin klasmanında değil.
-Başta belirttiğiniz donanımları aldınız mı?
-Vatan Bilgisayar harici başka yerden alır mısınız?
-Kasa ve PSU için tam olarak bütçeniz nedir?
evet belirttigim donanımları aldım
incehesap sinerji yada itopyadan alabilirim vatan hariç
kasa ve psu için max 1400-1500 cok oluyorsa 1100e kadar düsebilir

@PwnageSkillz Tamamdır, amma velakin orlardaki ürün gamı kısıtlı ve biraz pahalı sizin için sıkıntı olmucaksa bilinen e-ticaret sitelerinden puanı yüskek satıcılardan alışveriş yapalım.
Şöyle birşey yapalım eğer farklı tasarımları seven biriyseniz Sharkoon REV200 tavsiye edebilirim bizzat deneyimleyip incelemesini de yapmıştım önü mesh olmadığı için ısınır bu kasa mantığı ile de düşünmeyin öyle bir problemi yok içerisinden 5 adet 55.8CFM'lik Shark Blade RGB fanlar ile gelmekte görsel olarakta çok şık ve dediğim gibi ısı problemi de yok şaşi kalitesi de yerinde.

1. Alternatif;
Kasa:

PSU:

Bütçem rahatlasın, bu kadar da zorlamıyım derseniz 2. alternatif;
Kasa:
PSU:

Attığım perakendecilerin hepsi güvenilirdir, özellikle DFS çokca kişiye ürün aldırtmışımdır. İtopya'dan ürün almayı düşünen biri burlardan da alabilir İtopya şuan Allah'a emanet gidiyor.

@menfes Köklü bir firma değil dostum, Rampage'nin bir diğer moru desek doğrudur. Birkaç arkadaş çok iyi sanıyor halbuki haberleri yok hiçbir şeyden :)

Xigmatek ile Rampage'i kıyaslamak nedir hocam siz de ne yaptınız? Xigmatek orta sınıf bir marka, Rampage bana göre alt sınıf bir marka bile değil.

Xigmatek ile Rampage'i kıyaslamak nedir hocam? Siz de ne yaptınız? :D Xigmatek orta sınıf bir marka, Rampage bana göre alt sınıf bir marka bile değil.
Xigmatek'in giriş ve orta seviye bütün ürünleri Rampage ile aynı fabrikadan çıkıyor. Markaya kötü demiyorum zaten, üst seviye modelleri alınmadıkça kötü diyorum. Kasaları fena olmasa da PSU gibi sistemin kalbi olan bir parça bu firmalara emanet edilmemeli.

Xigmatek'in giriş ve orta seviye bütün ürünleri Rampage ile aynı fabrikadan çıkıyor. Markaya kötü demiyorum zaten, üst seviye modelleri alınmadıkça kötü diyorum. Kasaları fena olmasa da PSU gibi sistemin kalbi olan bir parça bu firmalara emanet edilmemeli.
Başkan bulunduğum bölgedeki şubede tek bu başlıktakı PSU olduğundan ve acil olduğundan aldım sistemde rx570 ryzen 2300x var şu an içime kurt düşürdünüz ne yapacağım :(

Geri
Yukarı