Xigmatek XCP-A400 X nasıldır?

Ben kullanıyorum, iyi bir güç kaynağı. Tavsiye ederim.
*Gürültüsü nasıl?
*Ürünün kabloları file ile sarılı mı ?
*Sistem için yeterli kablo çeşitine sahip mi ?

İnternette yeterli resime yer vermemişler. O yüzden bu kadar soruyorum kusuruma bakmayın. [emoji4]
Teşekkürler.

80+'ın ne olduğunu biliyorsunuz değil mi ?

80+ verimliliktir peki bu verimlilik ne demektir ? Açıklayalım. Örneğin verimsiz bir güç kaynağı 100W enerji göndermek için prizden 140W güç çeker ancak verimli bir güç kaynağı 100W için 130W çeker aradaki 10W fark verimlilikten dolayı oluşur. Xigamtek'in o güç kaynağı 400W ancak 12V kanalından verdiği değerler pek iç açıcı değil ve malzeme kalitesi de başarılı değil. Xigmatek 12V kanalından 336W verebiliyor ancak Aerocool 12V kanalından 456W veriyor, aradaki fark ortada.

80+'ın ne olduğunu biliyorsunuz değil mi ?

80+ verimliliktir peki bu verimlilik ne demektir ? Açıklayalım. Örneğin verimsiz bir güç kaynağı 100W enerji göndermek için prizden 140W güç çeker ancak verimli bir güç kaynağı 100W için 130W çeker aradaki 10W fark verimlilikten dolayı oluşur. Xigamtek'in o güç kaynağı 400W ancak 12V kanalından verdiği değerler pek iç açıcı değil ve malzeme kalitesi de başarılı değil. Xigmatek 12V kanalından 336W verebiliyor ancak Aerocool 12V kanalından 456W veriyor, aradaki fark ortada.
Zalman ZM400-LE 400W 120mm Fanlı Power Supply Fiyatı

Linkte belirttiğim Zalman marka PSU nasıldır ? G4560 işlemci, GTX 1050ti yada RX 470 i yeterli besleyebilir mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı