Xioami Airdots şarj kutusunda ses çıkartıyor

Xioami Airdots şarj kutusunda ses çıkartıyor. Kutuya koyduğumda sürekli olarak bir ses çıkıyor, kulaklığı yerinden alıp tekrar koyunca ses kesiliyor. 2 dakika sonra tekrar aynı sorun. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi aşağılamıyorum ancak ucuz etin yahnisi olmuyor.

Neyse, nasıl bir ses çıkıyor? Düşük desibelde cızlama gibi bir ses çıkıyorsa normal olabilir. Yüksek desibel ise garantiye yollamak dışında çare yok.

@Mehmet Eren Sarıboğa Galiba sizin kulaklıklardan ses çıkıyor bende diyorum kutudan nasıl ses çıkıyor.

Neyse her cihaza bağladığınızda aynı sıkıntı devam ediyor mu?

Önceden benim içinde benzer bir sıkıntı vardı her zaman olmasa da bilgisayarıma bağladığımda ara ara cızırtılar olabiliyordu ben ethernet kablosu alarak çözmüştüm.

Hatanın kaynağıda tahminimce cihazların üstündeki Bluetooth ve Wi-Fi kartının tek olması gücü bölündüğünden ötürü bağlandıktan sonra bu şekilde sıkıntı veriyor.

Cihazlarınıza bağladığınızda Wİ-Fİ'yınızı kapatıp deneyiniz olmazsa garantiye veriniz. Kapalıyken olması çok ilginç çünkü kulaklıkları kutuya koyduğumuzda kapalı olması gerekiyor.

@Mehmet Eren Sarıboğa galiba sizin kulaklıklardan ses çıkıyor bende diyorum kutudan nasıl ses çıkıyor.

Önceden benim içinde benzer bir sıkıntı vardı her zaman olmasa da bilgisayarıma bağladığımda ara ara cızırtılar olabiliyordu ben ethernet kablosu alarak çözmüştüm.

Hatanın kaynağıda tahminimce cihazların üstündeki Bluetooth ve Wi-Fi kartının tek olması gücü bölündüğünden ötürü bağlandıktan sonra bu şekilde sıkıntı veriyor.

Cihazlarınıza bağladığınızda Wi-Fi'yınızı kapatıp deneyiniz olmazsa garantiye veriniz. Kapalıyken olması çok ilginç çünkü kulaklıkları kutuya koyduğumuzda kapalı olması gerekiyor.

Kutunun içine koyduğumda kulaklık şarj olurken kırmızı yanar ama şarjı olduğundan kapalı hiçbir ışık yanmıyor ama hala ses çıkartıyor
Ama sadece sol kulaklıkta var sağ kulaklık çok güzel çalışıyor.
T
@Mehmet Eren Sarıboğa galiba sizin kulaklıklardan ses çıkıyor bende diyorum kutudan nasıl ses çıkıyor.

Cihazlarınıza bağladığınızda Wi-Fi'yınızı kapatıp deneyiniz olmazsa garantiye veriniz. Kapalıyken olması çok ilginç çünkü kulaklıkları kutuya koyduğumuzda kapalı olması gerekiyor.

Ses çıkartıyor derken cızırtı gibi böyle uzun siren sesi olur ya onun daha düşük sesli olanı ama rahatsız edici.

Geri
Yukarı