Xioami Mi 11T vs Samsung S20 FE Snapdragon

Xioami Redmi Note 9'dan geçiş yapacağım. Samsung daha iyi gözükse de telefon ince bir tasarıma sahip olup soğutma sistemi olmadığı için işlemcinin oyunlarda fazla ısındığını duydum. Mi 11T bu açıdan beni daha çok kendisine çekiyor yardımcı olursanız sevinirim büyük bir kararsızlık içindeyim.
S20 FE Snapdragon kesinlikle.

Pubg gibi oyunlarda soğutma sistemi olmadığı ve ince yapısı ile işlemcinin ısısını kasaya dağıtamayarak topladığı için çok hızlı ısındığı söyleniyor hocam. Almalı mıyım?

Pubg gibi oyunlarda soğutma sistemi olmadığı ve ince yapısı ile işlemcinin ısısını kasaya dağıtamayarak topladığı için çok hızlı ısındığı söyleniyor hocam. Almalı mıyım?
Evet almalısın. Snapdragon 865 çok fazla ısınan bir işlemci değil zaten.

Yurt dışı alıma pek sıcak bakmıyorum doğrusu. Almışken garantili almak görüşündeyim.

Bence hata yapıyorsun garanti denilen şey cihazın seninle alakalı olmayan bir arızası olduğunda aktif olan bir durum bu da senin işine yaramaz sıfır bir yurt dışı alırsın telefoncudan adamın yanında açarsın sorun yoksa ver parayı daha iyi hatta görerek alıyorsun cihazı 2. el bile alınabilir.

Bence hata yapıyorsun garanti denilen şey cihazın seninle alakalı olmayan bir arızası olduğunda aktif olan bir durum bu da senin işine yaramaz sıfır bir yurt dışı alırsın telefoncudan adamın yanında açarsın sorun yoksa ver parayı daha iyi hatta görerek alıyorsun cihazı 2. el bile alınabilir.
asus laptopum birden bozuldu garantisi bitmesine 6 ay kala. Sıfır anakart ve pil takıldı. Ben nasıl aldığım dükkanda 1.5 sene sonra birden bozulacağını öngöreyim. Vergi kaçırmayın gençler, garantili alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı