Xioami Mi Band 3 Versiyon Karşılaştırması

MuzluPasta

Decapat
Xioami Mi Band 3'de Global version, Chinese versiyon, ve International versiyon var. Bu bileklikte en iyi versiyon nedir? (Link atacaksanız Carrefoursa, Hepsiburada, Teknosa atın.)

Doğru diyorsunuz o yüzden almayacağım mi band 3 ün hangi versiyonunu önerirsiniz?

Hem alsam bile gelmesini istediğim günde gelmez hem daha ön satışta çıkmadı.

Merhabalar 40 gün değil 20 gün pil ömrü.

Mi band 4'ün global sitesinde 20 gün pil ömrü yazıyor.
Kolundan çıkarmıyor fakat ekranı kolay çizilebiliyor.
Ekran koruyucusu var mı?
Kolundan çıkarmıyor fakat ekranı kolay çizilebiliyor.
Doğum günüme almayı düşünüyorum ama ekran koruyucu takınca da çizilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi band 4'ün global sitesinde 20 gün pil ömrü yazıyor.

ekran koruyucusu var mı?

Doğum günüme almayı düşünüyorum ama ekran koruyucu takınca da çizilir mi?
Ben şu an aktif olarak Mi band 3 kullanıyorum gayet memnunum, internetten 150 TL'ye satmaya çalışıyorum artık dışarı çıkmadığım için saate ihtiyacım olmuyor 20 taneye kadar mesaj gelmiştir ama hala anlaşamadım 150 TL'ye bilginiz olsun alırken satmayıda düşünmelisiniz. Ayrıca kırılmaz ekran takınca çizilme söz konusu bile değil 10 taneli kırılmaz ekran 6 TL'ye aliexpressden aldım ve gelirse takacağım üstünde şu an takılı 1 adet var ve sorunsuz kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu an aktif olarak Mi band 3 kullanıyorum gayet memnunum, internetten 150 TL'ye satmaya çalışıyorum artık dışarı çıkmadığım için saate ihtiyacım olmuyor 20 taneye kadar mesaj gelmiştir ama hala anlaşamadım 150 TL'ye bilginiz olsun alırken satmayıda düşünmelisiniz. Ayrıca kırılmaz ekran takınca çizilme söz konusu bile değil 10 taneli kırılmaz ekran 6 TL'ye aliexpressden aldım ve gelirse takacağım üstünde şu an takılı 1 adet var ve sorunsuz kullanıyorum.
Sıfırı 160 TL olan ürünü 150 TL'ye satmaya çalışıyorsunuz. Üstelik 24 Dolar'a Mi Band 4 çıktı ve iki üç aya satışa sunulur. Satmak istiyorsanız daha uygun bir fiyat belirtmelisiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı