Xioami Redmi Note 8 incelemesi

Selam,
Bugün xioami Redmi Note 8 4/64 telefonunu inceleyece-
ğim. Ancak fotoğraf çekme imkanım corona virüsü yüzünden pek olmadı. Onları da en yakın zamanda inceleyemeyi çalışacağım. Telefonu 8 Mart'ta migros üzerinden 1700 TL gibi çok uygun bir fiyata aldım. Yani elden almaya göre ucuzdu. Ailem internetten almaya biraz karşı. Bu arada şu an Note 8 üzerinden yazıyorum ve çok memnunum.
kutu içeriği=
Kutunun içinden 10W şarj makinesi geliyor ve kablosu ile makine ayrı konulmuş. Tahmin edebileceğiniz gibi kutunun içerisinden telefon geliyor. Bir kutu ve içinden plastik kılıf ve belgeler geliyor. Telefon bu arada 6.3".
şarj=
Şarjı sandığımdan da güzel çıktı. 4000 mAh bir bataryası var ve 1, 5 saatlik dolmasından sonra tam 1 gün taşıdı beni.(Aralıklarla)24 saat içinde telefonu tam 8-9 saat kullandım. Ayrıca şarjını %20 altına düşürmüyorum. Bir konuda okumuştum bunu. Şarjı bana göre çok güzel.
kamera=
Kamerası iyi ancak tam test edemedim. Önde 4 kamera bulunuyor. Kamera 48 MP ve gece modu var. Ancak selfie modunda gece modu yok. Ben gcam kurmayı düşünüyorum çünkü parlaklık bana biraz düşük geldi. İnsanlar demişti zaten ama yine de iyi.
oyun=
4 GB RAM olmasına rağmen iyi FPS veriyor. 30 FPS olmasına rağmen PUBG Mobil'de ben GFX tool ile 60 FPS değerine çektim ve sıfır kasma var ancak biraz hızlı ısınıyor. Maçın ortasında başlıyor ve ben maçtan sonra beş dakika dinlendiriyorum. FPS düşmesi olmuyor ve kılıf taktığım için hissetmiyorum. Telefonda Game Turbo var ve GFX toola bastığımda hep onun üzerinden giriyorum. FPS ve CPU kullanımı gösterebiliyor ama ben bulamadım o ayarı.
artılar=
F/P efsanesi.
Ele uygun.
Şarjı çok iyi.
Yüksek performanslı.
eksiler=
Xioami markasının telefonlarının kamera yazılımı biraz sıkıntılı. Gcam kurucağım.
Telefon ısınıyorbu arada foto koyacaktım ama fotoğraf koymayı bulamadım. Bu arada ilk incelememdi. Eksiklerim varsa özür dilerim. İstediğiniz soruları sorabilirsiniz.
Almak isteyen arkadaşlara kesin tavsiyemdir.

daha önce kullandığınız telefon markası neydi ben iphone 7 kullanıyorum geçsem pişman olur muyum acaba

Geri
Yukarı