Xiomi Piston kulaklık alınır mı?

IzValerie

Decapat
Şu anda 24 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Basit ve hemen bozulmayan bir kulaklık istiyorsan alınır 40Tl ye almıştım üç ay önce. İyi ses kalitesi, güzel müzik dinlemek istiyorsan alınmaz.

Alırınır yani ben bayadır kullanıyorum. Çok birşey beklemeyin ama. Ben biraz hor kullandığım için her tarafını parçaladım nerdeyse. Bide unutmadan kulak pedleri çok kalitesiz bir arkadaşıma almıştım o da beğenmeyip değiştirdi kulak pedlerini.

Dostum ben o kulaklıktan aldım ama 5 ay falan kullandıktan sonra sol kulaklığından ses gelmemeye başladı. Öyle kaba falanda kullanmadım. Şuan fiyatı 55 TL olan ve iki seneden fazladır kardeşimin kullandığı Sony MDR-EX15APL tavsiye edebilirim. 35-40 TL'ye sesi tatmin edecek bir kulaklık zor gibi.

Kardeş biraz geç gördüm ama daha almadıysan kesinlikle uzak dur.Evet bu fiyata belki daha kaliteli bulamazsın(aliexpressten 45 günde getirtebileceklerin hariç) fakat kulaklığın sesi gerçekten garip.Bass konusunda bir tek eh işte diyebiliyorsun fakat geri kalan konularda gerçekten çok kötü.1 sene boyunca indirimden 50 TL'ye aldığım MEMT X5 kulaklıkları kullandım.Hor bir kullanıcı olduğum için 1 sene sonunda kulaklıklar miadını doldurdu fakat şunu söyliyebilirim Xiaomi Piston 10'da 1'i etmez bahsettiğim kulaklığın.Beklerim diyorsan bu tarz Aliexpress kulaklıklarına yönel yoksa yukarıdaki arkadaşın bahsettiği kulaklığı değerlendir.Sakın ama sakın Piston'a bulaşma derim ben.

Kardeş biraz geç gördüm ama daha almadıysan kesinlikle uzak dur.Evet bu fiyata belki daha kaliteli bulamazsın(aliexpressten 45 günde getirtebileceklerin hariç) fakat kulaklığın sesi gerçekten garip.Bass konusunda bir tek eh işte diyebiliyorsun fakat geri kalan konularda gerçekten çok kötü.1 sene boyunca indirimden 50 TL'ye aldığım MEMT X5 kulaklıkları kullandım.Hor bir kullanıcı olduğum için 1 sene sonunda kulaklıklar miadını doldurdu fakat şunu söyliyebilirim Xiaomi Piston 10'da 1'i etmez bahsettiğim kulaklığın.Beklerim diyorsan bu tarz Aliexpress kulaklıklarına yönel yoksa yukarıdaki arkadaşın bahsettiği kulaklığı değerlendir.Sakın ama sakın Piston'a bulaşma derim ben.
Yazdığını görünce iptal ettim ama hâlâ parası gelmedi karta trendyol parayı gönderebilirse aliexpressten bakacağım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı