XM2WE 2099 TL'ye zamlandı

kurmayoffuture

Hectopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar, tam bugün satın almaya karar verdiğim farenin fiyatı an itibarıyla connectgame üzerinde 1699 liradan 2099 liraya çıktı. Gerçekten şaka gibi :D dolar kuru 50 kuruş arttı değişen fiyata bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bim ve a101'den devam 👍 yapacak bir şey yok ne de olsa %52 ile ülkenin gidişatından memnunuz hiçbir sorunumuz sıkıntımız yok.

Peki şimdi ne olacak? Lamzu Atlantis V2 mi? Atlantis Mini mi? Ninjutso Sora mı? Xtrfy M8 mi? Yoksa asıl fiyatı 30 dolar olan ancak 1650 liraya satılan VGN Dragonfly mı alacağız? :D Kafayı sıyırmak üzereyim. @GalaxySal450 Claw grip için en iyisi hangisi olur sence? Kutu içeriği,coating kalitesi, ağırlık, tasarım derken hepsi birbirinden farklı özelliğe sahip. XM2WE alıp işin içinden çıkacaktım adamlar zam yaptı...

Sora tercih edebilirsin.

X2MWE'nin zamlanması kötü olmuş açıkçası.
Pişman olmayacağım bir şey olsun istiyorum. Videoları izliyorum izliyorum kafam karışıp duruyor. Soranın içinden grip tape çıkmıyor coatingi iyi midir değil midir bilemiyorum. Lamzuda en iyi kutu içeriği var gibi ama shape iyi midir bilemedim. Xtrfy M8 için e spor düzeyi diyorlar ama değişik bir tasarımı var elimde nasıl durur bilmiyorum. Deathadder Essential kullanıyorum daha önce hiç böyle pahalı mouselar almadım.

Peki şimdi ne olacak? Lamzu Atlantis V2 mi? Atlantis Mini mi? Ninjutso Sora mı? Xtrfy M8 mi? Yoksa asıl fiyatı 30 dolar olan ancak 1650 liraya satılan VGN Dragonfly mı alacağız? :D Kafayı sıyırmak üzereyim. @GalaxySal450 Claw grip için en iyisi hangisi olur sence? Kutu içeriği, coating kalitesi, ağırlık, tasarım derken hepsi birbirinden farklı özelliğe sahip. XM2WE alıp işin içinden çıkacaktım adamlar zam yaptı...

Tavsiyem sarı siteyi takip etmen. Çok uyguna düşüyor.

Pişman olmayacağım bir şey olsun istiyorum. Videoları izliyorum izliyorum kafam karışıp duruyor. Soranın içinden grip tape çıkmıyor coatingi iyi midir değil midir bilemiyorum. Lamzuda en iyi kutu içeriği var gibi ama shape iyi midir bilemedim. Xtrfy M8 için e spor düzeyi diyorlar ama değişik bir tasarımı var elimde nasıl durur bilmiyorum. Deathadder Essential kullanıyorum daha önce hiç böyle pahalı mouselar almadım.
Hocam claw tutuyorsanız Atlantis bu bütçede en iyisidir. Coating olarak sora iyi, lamzunun siyahı çok iyi beyazı iyi. Lamzunun bana göre tek eksisi altı boş olduğu için hızlı kirleniyor, tek şikayetçi olduğum durum bu.

Geri
Yukarı