XOTIC notebook satın alma

Shirei

Hectopat
Daha fazla  
http://www.xoticpc.com/sager-np8677s-clevo-p670re-p-8653.ht…
Makedonya'ya veya Türkiye'ye getirtebilir miyim ? İki ülkede de gümrük sorunu çıkar mı ? Bir de iki ülke için de 150-190$ kargo parası vereceğim sanırım.
32GB 4x8GB 2133MHz DDR4
970M 3GB
i7 6700HQ
17.3inc
Anlayan var mı bu işlerden ? Veya anlar diyeceğiniz birisi ?

Bana herhangi bir öneride bulunun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Shirei merhaba bende aynı sıkıntı içindeyim kendi konumda farklı bir ülke için yorum yapmıştım. Seninle de paylaşayım incele istersen.

@rbs yorumun için teşekkür ederim, ama Monster a ısınamadım bir türlü sanki alsam sürekli problem çıkaracakmış hissi var içimde. Romanya da internet ten satış yapan bir site var bir arkadaş getirebilirse oradan bir Lenovo getirecek TL fiyatı olarak 3.400 TL yapıyor. Makine ayrıntısı aşağıda ama site romence :)

Lenovo Gaming 15.6'' Y50-70 - 3.460 TL

Lenovo Gaming 15.6'' Ideapad Y700 - 3.460 TL

ASUS Gaming 17.3" ROG GL752VW - 3.100 TL

ASUS Gaming 15.6'' ROG G551VW - 2.900 TL

Makineler ateş ama alıp gelmesi sıkıntı yoksa fiyatları çok çok iyi bence

Ben live chat'ten sordum 200-500$ tahmini ücret çıkabilir gümrük müdürlüğü ile görüşün dedi.154$ da kargo parası ortalama 1.200lira falan ek(boş) ücret çıkacak

Clevo'nun laptoplarında çok fazla sorun ve en çokta ölü piksel oluyor onun riski de çok büyük, acaba Türkiye'ye getirttikten sonra ölü piksel çıkarsa garanti için geri göndertebilir miyim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı