Xp bilgisayar windows başlatilamadi sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Git windows 7 kur temiz windows 8 kaldırmaz heralde anlaşılan windows 7 de o ekran geldiği zaman windows normal olarak başlat seçeneği de olur.

Abi ne 7'si ya ? 8 Kursun bari de bir işe yarasın. 8 daha stabil çalışır. Ayrıca F8 menüsünde her zaman "Windows'u Normal Olarak Çalıştır" veya "Windows'u Olağan Biçimde Çalıştır" yazısı vardır.

Abi ne 7'si ya ? 8 Kursun bari de bir işe yarasın. 8 daha stabil çalışır. Ayrıca F8 menüsünde her zaman "Windows'u Normal Olarak Çalıştır" veya "Windows'u Olağan Biçimde Çalıştır" yazısı vardır.

Ya adamın bilgisayarı çalıştırmadı desteklemiyor veya kaldırmadı olamaz mı? Belki ram 512mb.

Ya abi bizde diyoruz ki Windows 8 ÇOK DAHA DENGELİ OLARAK ÇALIŞIR !! Windows 7'nin kendisi zaten 512MB ram kullanıyor. Kolaysa aç bir şeyler Win7'de. Kendim denedim de konuşuyorum burada !

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya abi bizde diyoruz ki Windows 8 ÇOK DAHA DENGELİ OLARAK ÇALIŞIR !! Windows 7'nin kendisi zaten 512MB ram kullanıyor. Kolaysa aç bir şeyler Win7'de. Kendim denedim de konuşuyorum burada !

Hocam kızmayın zaten bence de windows 8 ama önce bir bilgisayarına bakım yapsa iyi olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı