XP'den 7'ye geçme

Kamera programı için parçalarınızın tamamını değiştirmeniz gerekebilir, sanıyorum ki Ekran Kartı ve İşlemci baskın kalır ve bunun yanında onun üzerine işlem yaparsanız RAM'de gerekebilir. Yeni bir bilgisayar alabilicek durumunuz varsa alıp Harddisk'i takabilirsiniz.

Arkadaşım şuan program sorunsuz çalışıyor fakat 7 daha çok beğeniyorum.Sadece o programı nasıl silmeden geçiceğimi sordum yeni bilgisayar alıyım mı almıyım mı demedim.

XP'de kastığını söylemişsin o programın, oraya öyle yazmamın sebebi Windows 7 veya daha üstünde daha rahat çalıştırabilmen, kullanabilmen için sistemini değiştirmen gerektiğini söyledim.

[erQUOTE="Determined, post: 620717, member: 24374"]2007'de toplandı. Parçalar 10 yıllık. :(

Yalnız şöyle söyleyeyim, Harddiskim valla tank tank. :) Benden kaç milyon tekme yedi bilgisayar Harddisk dimdik ayakta.[/QUOTE]
Merhaba arkadaş ne çektiğini anliyorum amma benim cpu seninkinden 1arpa boyu önde sende -p4 630 , bende -p4 631 muhahaha
80gb-lik hdd me senin gibi tekme atmadim ama bir bilsen 10 yilda kaç kere format attim , virus yüzünden haftada 2defa format yedi ta ki win7 dvd-im olana kadar , eski hdd-ler baya saglammış:)
Ama şimdi win8.1 forewer

kardeş eger 2 tane ayrılmış disk varsa D: ye atmanı öneririm sonrada cyi silip windows dosyalarını yüklersin olur biter ne kadar cahil adam var yaw :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı