Xperia M5 alınır mı?

Xperia M5 oyun,kamera,günlük kullanım için alınır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    13

emirgenc

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bilgisayar Koltuğu
Herkese merhabalar. Şu anki telefonum LG G3 Beat. Güzel bir telefon fakat 8 GB hafızası canımı çok sıkıyor, oyunlarda da istediğim performansı alamıyorum. Bu yüzden yeni bir telefon almak istiyorum. Şu anda elimde birikmiş para var. Kamera az kullanıyorum ama yine de güzel çeksin istiyorum. Oyun baya oynuyorum. Xperia M5 çok hoşuma gitti güzel bir telefon gibi duruyor, suya dayanıklılık gibi birkaç güzel ek özelliği de var. Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Düşünce ve önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar (y)

Xperia M5 yeri geldiğinde Z5 ile yarışan bir cihaz . İnceleme videolarında özellikle kamera konusunda otomatik modda M5'i daha iyi buluyorlar . Bana kalırsa M5'in tek problemi MediaTek işlemci , ki Helio X10 da mediatek bayağı bir eksikleri kapattı gibi , bana sorarsan küçük ekran seviyorsan kesinlikle alabilirsin .

M5, güzel telefon ama çok şikayet ediliyor. Yazılımsal sorunlardan dolayı, buu sorunlar 6.0 ile aşılacak. Tavsiyem M5 alıp 6.0 güncellemesini beklemek veya başka bir tercihin varsa abi onu almandır.

Eğer bütçe belirtirsen belki daha iyi bir öneri yapabiliriz
Bütçem 1500 TL civarı, o yüzden Xperia M5 üzerine konu açtım :)
Bana kalırsa M5'in tek problemi MediaTek işlemci
Yorumunuz için çok teşekkür ederim ama birşey sormak isterim, Mediatek işlemciler neden sürekli yerin dibine sokuluyor? Testlerde oyunlar üzerinde Qualcomm'dan daha iyi sonuçlar veriyor.
küçük ekran seviyorsan kesinlikle alabilirsin
Evet, 4.5 - 5 inçlik bir telefon arıyorum. Adı üzerinde "cep telefonu" cebe sığsın isterim :D ayrıca o kadar büyük ekran sevmiyorum.
M5, güzel telefon ama çok şikayet ediliyor. Yazılımsal sorunlardan dolay
Acaba bu sorunlar nelerdir?
Hepinizin yorumlarına teşekkür ederim arkadaşlar.

Evet 1500 TL'ye alınacak en iyi telefon Xperia M5 gibi duruyor. Mediatek işlemciler verim konusunda pek başarılı değiller. Kağıt üzerinde çok iyi gözükseler bile. Günlük kullanım senaryosunda herhangi bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Kullanan kişilerin yorumlarını almanı tavsiye ederim. Cihazın şimdiden hayırlı olsun [emoji106]

Evet 1500 TL'ye alınacak en iyi telefon Xperia M5 gibi duruyor. Mediatek işlemciler verim konusunda pek başarılı değiller. Kağıt üzerinde çok iyi gözükseler bile. Günlük kullanım senaryosunda herhangi bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Kullanan kişilerin yorumlarını almanı tavsiye ederim. Cihazın şimdiden hayırlı olsun [emoji106]
Teşekkür ederim cevabınız için. Ben ise 8 çekirdek ve 64 bit mimari için Mediatek işlemciler iyidir zannetmiştim. YouTube'da yapılan oyun testlerinde Qualcomm'dan daha iyi gibi gözüküyordu (test Gta san andreas üzerineydi ve Mediatek olan cihaz daha fazla FPS vermişti). Oyunlarda herhangi bir sorun çıkarır mı sizce?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı