Xperia T3 Sony AOSP Projesine Eklendi!

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhabalar arkadaşlar, bildiğiniz gibi Xperia T3 aldım, hiç ROM yoktu, bugün bir haber gördüm, Developer Sony Mobile bir video paylaşmış ve videoda T3'de Kitkat 4.4.4(Custom ROM) çalışıyor, bugünde Android L gelmiş, ancak nasıl kuracağımı hiç bilmiyorum. Nasıl kuracağım acaba? @Egemen Abi, sen biliyorsan yardımcı olursan sevinirim. :)

AOSP update: All Qualcomm-based 2014 Xperia devices now supported [video] – Developer World

Latest updates – Developer World

Buda Sony Mobile AOSP proje sayfasındaki yazı :
2014-12-19: AOSP source code and binaries have been updated to the latest Android Lollipop version (5.0.1). We have also added support for Xperia Z3 Tablet Compact, Xperia E3, Xperia M2, Xperia T2 Ultra, and Xperia T3. Get the links from the list of devices and resources. The instructions for how to build AOSP Lollipop for unlocked Xperia devices are also updated to include these devices.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı