Xperia Ultimate HD ROM, Xperia Sola'ya yüklenir mi?

Aynen acemıyım:) Şimdi bunu inidirdikten sonra başka bi dosya indirmeye gerek yok demi? Birde direk recoveryden wipeleri yaptıktan sonra direk install deyip yükleyeceğim demi ?

Anlatımı tam okumamşısın cihazın rootlu ve boot kilidi kapalıysa recovery i tam bir şekilde kullanırsın yoksa aborted hatası verir :)
Çok soru önemli değil fakat. Cihazının rootlu olduğuna boot kilidinin kapattığına emin olduktan sonra bu işlemleri gerçekleştir yoksa aborted alıp uğraşırsın :)
Ayrıca fastboot modda boot.img yi flashlaman lazım Oğuzhan'ın vermiş olduğu konuda anlattım ordan bakabilirsin fastboot vb ine :)

Kardeşim kusura bakma ama hala bişeya anlamadım. Dosyanın içinden boot img falan çıkmadı. Direk recoveryden yüklemeyi deneyeceğim, inşallah bişe olmaz.

- - - Güncellendi - - -

Ya kardeşim kusura bakma ama direk recoveriden yüklemeyi denedim. Wipelerin hepsini yaptım. Telefon şimdi sony logosundan sonra gelen logoda takılıyor ve hiç açılmıyor. Napabilirm yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşım öncelikle bilmeden bir işe kalkışma :). Şimdi sorununua gelelim romu silmişsin diğerini yüklerken galiba. Update service ile updatei yap verilen talimatlara göre konuyu oku demiştim sana okumamışın hiç :) Sonra 4.0.4 olur zaten daha sonra modele göre mesela xperia ray için urushi iken sola veya s için farklı bir sürüm oluyor örneğin urushi.cm10 gibi eğer indirdiğin dosya telefonuna uyumlu ve doğru bir rom ise içinden boot.img dosyaları çıkacaktır ve talimatları iyice oku yaparsın :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı