Xperia XA1 Ultra nasıldır?

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
iPhone 5S kullanıyorum ve ekran gerçekten küçük kalıyor bana. 1000 TL bandında Sony XA1 Ultra hoşuma gitti. Kullanmış veya kullananlar telefonun bataryası ne durumda? Batarya değeri telefona göre az o yüzden merak ettim.

XA1 kullandım. Kronik dokunmatik ekran sorunu var. Servis de umursamadı zamanında. Sadece parayla ekran değişimi teklif ettiler ancak direkt üretim hatasıydı. Ekranın bütün kenarlarından 0,5'er cm bölgeler dokunmatiği kesinlikle algılamıyordu.

İkinci el alacaksanız Sony'den kesinlikle uzak durmanızı öneririm.

Hocam babamda o telefondan var.Şu an memnun.2 yıl veya daha önce aldı.
XA1 kullandım. Kronik dokunmatik ekran sorunu var. Servis de umursamadı zamanında. Sadece parayla ekran değişimi teklif ettiler ancak direkt üretim hatasıydı. Ekranın bütün kenarlarından 0,5'er cm bölgeler dokunmatiği kesinlikle algılamıyordu.

İkinci el alacaksanız Sony'den kesinlikle uzak durmanızı öneririm.
Hocam kilit ekranında oluyor bazen.

Batarya 1 günü zor çıkarıyor.Ekran önce birkaç çizgili oldu sonra tamamen bozuldu.Tamir için 350 tl ödedim ama ekran sanki kronik sorunlu birkaç kişiden de duydum onlarda da aynı sorun olmuş.

3 yıl önce çıkmış bir model. Batarya olarak iyi bir telefon olduğu söylenemez. 5S modelinden genel olarak daha iyi bir model. 1000 TL bu model için biraz fazla bence. Tasarımı da çok iğrenç. Kullandığı yonga seti Helio P20. GPU olarak 5S daha üstün, arada çözünürlük farkı da var.
bu konularda bilgisi var diye biliyorum.
Bir şeyler biliyoruz, etiket için teşekkürler. Artık bu konulara pek bakmıyorum etiketlediğin cevapladım.

3 yıl önce çıkmış bir model. Batarya olarak iyi bir telefon olduğu söylenemez. 5S modelinden genel olarak daha iyi bir model. 1000 TL bu model için biraz fazla bence. Tasarımı da çok iğrenç. Kullandığı yonga seti Helio P20. GPU olarak 5S daha üstün, arada çözünürlük farkı da var.

Bir şeyler biliyoruz, etiket için teşekkürler. Artık bu konulara pek bakmıyorum etiketlediğin cevapladım.
Anladım, aslında Asus Zenfone gibi kronik sorunları olan bir telefonmuş yorumlara bakılırsa. Özellikleri iyi fakat karar veremedim. Bu arada fiyat 1200 TL.

Galaxy note 5 alabilirsin xa1 ultra hem işlemcisi zayıf hemde batarya biraz kötü note 5 iyi dir ekstra olarak başka modellerde olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı