Xperia Z1, LG G2 tavsiyesi

Zenfone 2'nin kötü özelliklerini güzel bir biçimde saymışsınız. Benim bu telefonu almamam için yeterli nedenler. G2 ve Zenfone 2'nin kasaları birbirine benzemiyor. Birinin çerçeveleri neredeyse yok, diğerinin kasasına göre ekran küçük kalıyor ve çerçeveleri inanılmaz çirkin gösteriyor. Bunlar benim görüşüm fakat doğruluğu yok denemez.

Yerinde olsam LG G2 seçerdim.

Zenfone 2'nin kötü özelliklerini güzel bir biçimde saymışsınız. Benim bu telefonu almamam için yeterli nedenler. G2 ve Zenfone 2'nin kasaları birbirine benzemiyor. Birinin çerçeveleri neredeyse yok, diğerinin kasasına göre ekran küçük kalıyor ve çerçeveleri inanılmaz çirkin gösteriyor. Bunlar benim görüşüm fakat doğruluğu yok denemez.

Yerinde olsam LG G2 seçerdim.
Evet haklısınız benim tercih etme sebebim tasarıma gram kafa takmayan birisiyim, eğer cidden telefonu güzel gözüksün isteyen birisiyse Zenfone 2 almamak için yeterince sebebi vardır zaten.

Aslında aklımda LG G2 modeli vardı fakat son güncelleme ile kamera ve pil performansı düşmüş gibi evde 16GBlik modeli var.
Yeni gelecek güncelleme ile düzelir diye umuyorum fakat düzelmez ise sorun olur.Z1 i neden düşünüyorum onu da kasa sağlamlığı ve testlerde G2 den daha hızlı gözüküyor kamerası da daha iyi deniliyor testlerde fakat sadece ekran ve tft panel olması kötü bunlar benim kafamı karıştırıyor.

Aslında çok araştırdığım için bir malı alamıyorum bu kötü birşey fakat vermişken belli bir ücret o ücrette en iyisini alayım istiyorum.

Eğer tasarıma çok çok önem vermem diyor, performansı daha iyi olsun kamerası iyi olsun diyorsanız Zenfone2. Fakat pek bir performans farkı gözlenemez.

Z1 kullanıyorum bende bu modeller arasında kalmıştım.G2 nin +larından başlayım IPS ekran, sıfıra yakın çerçeve, knock on,
Diğer özellikleri Z1 ile aynı. Şimdi Z1'in +larına bakalım Sony kalitesi, sağlam kasa,sd kart desteği,kamera daha iyi,güncelleme desteği(bugün android 5.1.1 aldı ve 6.0 alacağını açıkladılar).Sana kalmış birşey yerinde olsam bir an önce Z1 alırdım.

Ekran TFT olsa bile çok iyi bir ekranı var güneşte çok daha bi mağazaya git eline al anlarsın demek istediğimi. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı