Xperia Z1 mi LG G2 mi GMD Elite mi?

Yukarıdaki mesajında sony'i kötülemişsin kötülediğin telefonda temperli(Havalı) cam var lg,samsung,iphone göre çok daha sağlam kasa ve cam'a sahip.

Benim bildiğim kadarıyla Sony, telefonlarında kendi üretttiği camı kullanıyor ve bu cam diğer markaların kullandığına göre daha dayanıksız.

Son düzenleme:
Benim bildiğim, Sony telefonlarında kendi üretttiği camı kullanıyor ve bu cam diğer markaların kullandığına göre daha dayanıksız.
Bu konu tartışılmaya gayet açık samsung'mu 1 metreden düşürdüm 1 çizik bile yok diyende var aynısını sony kullanıcısıda diyor ?

Benim bildiğim, Sony telefonlarında kendi üretttiği camı kullanıyor ve bu cam diğer markaların kullandığına göre daha dayanıksız.
Crash testlerde herşey ortada. :D:D:D

G2 kullanıcısıyım Z1 ide G2 yide yerine göre öneririm ama asla discovery önermem hiç değilse s4 yazmamışssınız diğerleri gibi s4 nedir ya ? Neyse ekran farklılık LG nin güzel özellikleri filan olsun diyorsa G2 daha iyidir xperia z1 tasarım olarak (bence) daha iyi malzeme kalitesi olarak iyi su geçirmezlik ve kamera başka + sı yok heralde.

Arkadaşlar 1200-1300 lira bütçem var. Hangi telefonu almalıyım?
Uzun ömürlü olması ve şık görünmesi en önemli isteklerim.
Başka telefon önerilerine de açığım, çok kararsızım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.
bence g2 ve z1 kapışmasını g2 alır ama 1300 tl diyorsan 1350 tlye z2 var . eğer işine gelirse kesinlikle z2. neden z1 olmaz diye soracaklara, z1 ekranı ips değil, çerçereve çok kalın , kamerası iyi olabilir ancak g2 ile çok kalite farkı yok , ve 100 tl pahalı.

Bu 3 cihaz arasında 32GB LG G2 en iyi seçim olur. Alternatif olarak Asus Zenfone 2 bekleyebilirsin. Bütçeni az daha zorlayıp HTC One E8 alabilirsin. Başka da telefon önermem şimdilik.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı