Xperia Z2 vs LG G3

Z2 mi G3 mü ?

• Z2

Oy: 3 60,0%
  • G3

Oy: 2 40,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

TeknoManyak

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar daha önce Note 4 ve G4 arasında kalmıştım. Ancak bütçe düştü. 1600-1750 civarı oldu. Daha da arttıramam. Eğer 2000 civarı olsaydı Note 4 alacaktım. Ancak dediğim gibi bütçe düştü. Ben de bu iki telefon arasında kaldım. Görüşlerinizi bekliyorum. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör hocam siz de görüşlerinizi bildirirseniz karar vermeme çok aşırı derecede yardımcı olursunuz.

Telefondan aradıklarım ise: En az bir günü çıkaracak batarya, oyun ve arayüzde takılmayacak performans, kamera kalitesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar daha önce Note 4 ve G4 arasında kalmıştım. Ancak bütçe düştü. 1600-1750 civarı oldu. Daha da arttıramam. Eğer 2000 civarı olsaydı Note 4 alacaktım. Ancak dediğim gibi bütçe düştü. Ben de bu iki telefon arasında kaldım. Görüşlerinizi bekliyorum. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör hocam siz de görüşlerinizi bildirirseniz karar vermeme çok aşırı derecede yardımcı olursunuz.

Telefondan aradıklarım ise: En az bir günü çıkaracak batarya, oyun ve arayüzde takılmayacak performans, kamera kalitesi.
Z2 en iyi seçenek. Sony'nin bir tek kamera ''yazılımı'' kötü. Ancak beğenmez isen kamerayı farklı romlar atıp kamera yazılımını değiştirebilirsin.

Acelesi yoksa bence bekle zira bir ay içinde Note 4 ' de olmasa da çünkü Samsung fiyat politikasını değiştirdi eskisi gibi hemen düşürmüyor. Ancak G4 özellikle paralel ithalatta fiyatı düşer N 11 güvenilir bir sitedir. Çevremde oradan telefon alan çok kişi var şirket olarak da Doğuş Holding'e bağlı bu yüzden güvenlidir.

EDİT : Ayrcıa şunu da belirtiyim G3 'e Android 5.1 verilmeyecek ısınma problemleri yüzünden diye bir dedikodu da mevcut bu yüzden bence bir ay daha bekle

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı