Xperia Z2'ye Android 5.0 Lollipop geldi

Dincer

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Daha fazla  
Evet arkadaşlar şükür kavuşturana diyelim. Dışarıda olduğumdan daha güncellemedim ama en kısa sürede güncellerim. Buarada güncelleme ota'dan değil.

Screenshot_2015-04-07-18-54-30.jpg

Screenshot_2015-04-07-18-54-19.png

Son düzenleyen: Moderatör:
5.0 daha yeni mi geliyor Z2'ye? Maşaallah çok hızlı(!) Sony. Bari 5.0.2 gönderseydi bu kadar beklemişken.

Gelen güncelleme zaten 5.0.2 güncellemesi. Samsung gibi sorumlu güncelleme yayınlayıp kullanıcılara sorun yaşatmaktansa böyle düzgün bir sürümle hatasız kullanıp sunmak bence daha önemli.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-04-09-21-26-08.png
    Screenshot_2015-04-09-21-26-08.png
    58,3 KB · Görüntüleme: 162
Gelen güncelleme zaten 5.0.2 güncellemesi. Samsung gibi sorumlu güncelleme yayınlayıp kullanıcılara sorun yaşatmaktansa böyle düzgün bir sürümle hatasız kullanıp sunmak bence daha önemli.

Yukarıdaki resimde 5.0 yazıyor. Cevabı ona istinaden verdim. 5.0 yazıp 5.0.2 veriyor demekki. O da güzel.

Doğru söylemek gerekirse geç gelen bir güncelleme oldu ama benim şahsi görüşüm beklediğime değdi. Hızlı bir cihazdı biraz daha hızlandı. Ayrıca 4.4.4 güncellemesi ile batayrya ömrü azalmıştı o tekrar düzeldi. Sony bence güncellemeyi en iyi veren firma neden derseniz tamam bu geç geldi ama 4.4.2 iken cihaz 4.4.4 sürümüne yükseltti hemde 350 mblık bir güncelleme ile bir sıkıntı veya eksiklik gördüklerin de geliyor güncelleme ben memnunum günceleme desteğinden ama zamanlamada sıkıntısı var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı