Xperia Z3 vs Xperia C5 vs Xperia M5

Aynen öyle katılıyorum sonuçta M5 daha yeni çıktı :). Şuan zaten daha karşılaştırma aşamasındayım :) sürekli de belirttiğim gibi en büyük etken taksit :)
Eğer taksit seni etkileyecek ise, yani taksit dışındakiler seni zorluyor ise Z3 Compact alabilirsin. Sonuçta aralarında dağlar kadar fark yok ya, tabi bu zorunda kaldığın için eğer değilsen M5 i al dostum ;)

Eğer taksit seni etkileyecek ise, yani taksit dışındakiler seni zorluyor ise Z3 Compact alabilirsin. Sonuçta aralarında dağlar kadar fark yok ya, tabi bu zorunda kaldığın için eğer değilsen M5 i al dostum ;)
Yok zorlanmak değilde nakit yok :D biriktirmeyle de uğraşamam gibi :) taksit taksit iyi oluyor

Biriktirmek seni zorluyor işte :D. Dediğim gibi ihtiyacın varsa al. Yoksa bekle M5 al
aynen :) birazda parayı bi kere de vermek zoruma gidiyor :D dediğin gibi biraz daha bekliyim bakayım neler olur :) izlediğin videoların birini paylaşayım,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda Z3, M5 ten daha hızlı açılıyor ve kapanıyor. Ki buda söyledim şey Z3 ün amiral gemisi olmasından dolayı daha fazla kalite ve özen var. Ama M5 orta seviye bir cihaz, işlemci ve çekirdek sayısı olarak Z3 ten daha iyi. Güncel bir telefon (uzun ömürlü Uptade'ti var).

Videoda Z3, M5 ten daha hızlı açılıyor ve kapanıyor. Ki buda söyledim şey Z3 ün amiral gemisi olmasından dolayı daha fazla kalite ve özen var. Ama M5 orta seviye bir cihaz, işlemci ve çekirdek sayısı olarak Z3 ten daha iyi. Güncel bir telefon (uzun ömürlü Uptade'ti var).
aynen bu konuda zaten katılıyorum, klas olarak bakarsak M5 zaten çok iyi telefon ve yine dediğin gibi yeni olmasıyla birlikte uzun süre güncel kalabilecek olan bir telefon :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı