Xperia Z5 Arka Kamera Buğulanma Sorunu

İnşallah kısa zamanda ulaştırırlar. Kısa zamanda yollarlarsa bende servise veririm.

Bence ver dostum kamera o şekilde olduğu için doğru düzgün fotoğraf bile çekilmiyor. Telefon gelince seni bilgilendiririm. İyi forumlar..

Yeniden merhabalar,

Z5 telefonumu aynı sorundan çarşamba günü Eskişehir'den, Ankara Teleservice'e Yurt İçi Kargo ile yollamıştım. Ürünüm bugün sabahtan kargoya verilmiş. Yani yarın sabah elimde olur. Sana tavsiyem yollayacaksan pazartesi yada salı günleri yolla. Çünkü Teleservice cumartesi-pazar çalışmıyor. Araya haftasonu giriyor yani bu yüzden uzuyor. Saygılarımla..

Teşekkürler yardımınız için. En yakın zamanda ben de servise vereceğim.

Rica ederim. Mesajımı yeniden okumanızı tavsiye ederim. Çünkü düzenleme işlemi gerçekleştirdim..

Sanırım tecrübezsin sana en baştan anlatmak daha mantıklı olur. Hem kafana takılan yerlede çözülmüş olur.. Telefonumu önce yedekledim daha sonra telefonu sıfırladım ve kapattım. Kapalı bir biçimde telefonu, kutusuna koydum. Daha sonra tüm belgelerini koydum. Ve son olarak ise küçük bir kağıda sorunumu madde madde yazarak onuda içine koydum. Aparatları koymadım. Daha sonra kutuyu yurt içi kargoya götürdüm paketledim. Orada bir kaç belge doldurdum. İşlem bu kadar yapmanız gereken başka hiçbir şey yok. Saygılarımla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…