Xperia Z5 Compact Ses Performansı

goldmobile

Kilopat
Daha fazla  
Evet Z5 Compact kullanıcıları! Xperia Z5 Compact ses kalitesi nasıl? Almak istiyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kronik sorunları var yanaşma derim. Z5 modeline güncelleme ile sesini kısmışlardı.
Bütçeniz nedir? Daha iyi ve güncel bir cihaz almanız daha doğru olacaktır.

2.el olarak alınacaksa ısınma sorunu hariç alınabilir cihaz derim. Z5 Compact zamanında benim de almak istediğim telefondu, fakat bütçemi aşıyordu. Stereo hoparlör ile gayet güzel ses deneyimi elde edebilirsin. Sony'nin üst segment telefonlarının ses deneyimi gayet iyidir. Z5'i test etme imkanı elde etmiştim ve gayet güzeldi. Z5 Compact da güzeldir.

Kronik sorunları var yanaşma derim. Z5 modeline güncelleme ile sesini kısmışlardı.
Bütçeniz nedir? Daha iyi ve güncel bir cihaz almanız daha doğru olacaktır.
Ben Xperia X aldım sesinden memnun değilim bir sitede araştırdım z5 compact daha iyi sesi varmış.
Daha önce Z1 compact kullanıyordum ses konusunda iyiydi. Şu an X kullanıyorum ve kafamda beğendiğim telefonların ses performansını gsmarenada araştırdım ve not etdim genel olarak z5 compact orta diğerleri ortalamanın altında. Ama bide kullanıcısından sorayım dedim sonra alında pişman olmayayım.
_20180812_115549.JPG

Anladım, Z5 serisinin sesini güncelleme ile kısmışlardı. Hoparlör patlamaları yüzünden kıstığını söylüyorlardı. Ben kullanmayı bıraktıktan sonra durum ne oldu bilmiyorum. Fakat düzelteceklerini zannetmiyorum.

Anladığım kadarıyla ses performansının iyi olduğu bir cihaz arıyorsunuz. HTC bu konuda daha iyidir. U11 modeline bakmanızı öneririm. GSM Arena sitesinde yine aynı şekilde ses bilgileri mevcut.

Anladım, Z5 serisinin sesini güncelleme ile kısmışlardı. Hoparlör patlamaları yüzünden kıstığını söylüyorlardı. Ben kullanmayı bıraktıktan sonra durum ne oldu bilmiyorum. Fakat düzelteceklerini zannetmiyorum.

Anladığım kadarıyla ses performansının iyi olduğu bir cihaz arıyorsunuz. HTC bu konuda daha iyidir. U11 modeline bakmanızı öneririm. GSM Arena sitesinde yine aynı şekilde ses bilgileri mevcut.
Xperyadan vazgeçmeyi düşünmüyorum.diğer telefonlardan artıları daha fazla

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı