Xperia Z5 vs Xperia Z5 Premium

Kamera açısından Xperia Z5 mi xperia z5 Premium mu?

• Oy verenlerin toplamı
    5

İbrahim Akın

Hectopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Sony Xperia z5 mi Sony Xperia z5 premium mu? Kamera, video, resim kaliteleri (yakınlaştırma-uzaklaştırma-bulanıklaştırma-zoom) bakımından daha iyi veya avantajlıdır? Kararsız kaldım ikisi arasında. Satın aldığımda pişman olmak istemiyorum. Yardımınız için teşekkürler şimdiden.

Z5 Premium adından da anlaşılacağı üzere Z5 serisinin diğer üyelerine göre daha "Premium" bir cihaz. Tasarımındaki kaliteli ve parlak yapısı, daha büyük ekranı ve herkesin bildiği gibi 4K çözünürlüğündeki ekranı. Z5 ile Z5 Premium arasında seçim yapacaksanız ve maddi yönden de bir sorun yoksa tabii ki Xperia Z5 Premium'u tercih edin.

Premium'un tek farkı tasarımı ve ekranı.
Premium'un tasarımı çok daha güzel ayrıca 4K ekrana sahip. Geri kalan aynı. Maddi sıkıntı yoksa Premium al.
Z5 daha iyi, g4'e kafa atar.

İki telefon da güzel fotoğraflar çekiyor fakat ben Xperia Z5'in bir kademe daha iyi fotoğraf çektiğini düşünüyorum. Yakınlaştırma olayı hakkında da herhangi bir fikrim yok. İki telefon da dijital zoom yapıyor sonuç olarak. En fazla ne kadar başarılı olabilirler ki?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı