Çözüldü XPG 256GB SX8200 Pro test sonuçları normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
SSD bugün elime geçti derhal takıp format attım. Değerler normal mi sizce?
25.png

Çözüm
Standart değerlerin 3200/1200 olduğunu düşünürsek normal denilebilir.
Zaten çoğu marka yazılan değerleri tam anlamıyla veremiyor.
Teşekkürler arkadaşlar. Bir de yeni konu açmadan direk buraya yazayım. M2 SSD'yi vida takmadan taktım dümdüz şekilde üstünde ekran kartı var. Bir sorun yaşar mıyım?

Teşekkürler arkadaşlar. Bir de yeni konu açmadan direk buraya yazayım. M2 SSD'yi vida takmadan taktım dümdüz şekilde üstünde ekran kartı var. Bir sorun yaşar mıyım?
Sabitlemeniz daha iyi olur, gevşeyip çıkabilir çünkü veya anlık olarak gidip gelirse, oyundayken veya bir iş yaparken Windows SSD üstüne kurulu ise işleriniz yarıda kalıp kaydedilmediği için silinebilir. Sabitlemekte fayda var, 1 adet vida ile sabitleyin siz yine de.

Bu arada SSD'nin bir kısmı daima boş kalsın.
%20'si boş kalırsa daha iyi olur.

Anakart kutusunda onun vidası olur tak onu.

Sabitlemeniz daha iyi olur, gevşeyip çıkabilir çünkü veya anlık olarak gidip gelirse, oyundayken veya bir iş yaparken Windows SSD üstüne kurulu ise işleriniz yarıda kalıp kaydedilmediği için silinebilir. Sabitlemekte fayda var, 1 adet vida ile sabitleyin siz yine de.

1 saat aradım bulamadım biraz dağıtmıştım sistemi toplarken akşama bi arkadaşım getiricek o zaman takarım teşekkürler.

1 saat aradım bulamadım biraz dağıtmıştım sistemi toplarken akşama bi arkadaşım getiricek o zaman takarım teşekkürler.
Çoğu kasa vidaları uyuyor yuvaya, sadece bazıları uzun gelebilir. Yine idare eder pek bir sorun teşkil etmez ama fırsatını bulduğunuzda takmayı ihmal etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı