XPG Battlecruiser alternatifleri

4000X de güzel kasadır, tercih edebilirsin.

Bu bütçeye göre farklı önerilerim var evet. Yalnız görüntü olarak cam değil, mesh yapıda bu attıklarım.

1 adet ucuz 1 adet pahalı seçenek bıraktım. P500A daha iyi.
P500A'yı da öneren çok gördüm hocam. Sizce bu kasa ile devam etmem daha iyi bir seçenek mi olur benim için?

P500A'yı da öneren çok gördüm hocam. Sizce bu kasa ile devam etmem daha iyi bir seçenek mi olur benim için?
P500A çok güzel kasadır, bütçen varsa alabilirsin. Lancool 215 ile P500A arasındaki 450 lirayı değerlendirebileceğin farklı bir parça varsa Lancool 215 al, 450 lira ile hiçbir şey yükseltemiyorum dersen P500A al. Kasadan önemli parçalar var çünkü bir bilgisayarda. Atıyorum o 450 lira farkla 3070 yerine 3070 Ti alabiliyorsan kesinlikle değer.

Hava akışı benim için daha önemli diyebilirim hocam.
O zaman @BerkayZ87'nin önerdiği gibi Lancool 215 fazlasıyla yeterli. Fiyatı da şu aralar indiğine göre kalan bütçeyi çevre birimlerine ayırırsınız. Eğer üst seviye bir sistem kuracak olsaydınız gidin Thermaltake Core P3 alın derdim ama sisteme göre tutar düşünmekte bir zarar yok.

O zaman @BerkayZ87'nin önerdiği gibi Lancool 215 fazlasıyla yeterli. Fiyatı da şu aralar indiğine göre kalan bütçeyi çevre birimlerine ayırırsınız. Eğer üst seviye bir sistem kuracak olsaydınız gidin Thermaltake Core P3 alın derdim ama sisteme göre tutar düşünmekte bir zarar yok.
Öndeki 2 devasa fan fazlasıyla yeterli olduğunu kanıtlıyor gibi zaten hocam :D Ancak dış görünüş olarak P500A daha hoşuma gitti. 215'in fanları dış görünüş olarak bana çok hitap etmiyor. Bir bilgisayara servet ödediğimiz bu dönemde insan; "O kadar para ödedik biraz gözümüzü şenlendirsin" diyor.

Öndeki 2 devasa fan fazlasıyla yeterli olduğunu kanıtlıyor gibi zaten hocam :D Ancak dış görünüş olarak P500A görsel olarak daha hoşuma gitti. 215'in fanları dış görünüş olarak bana çok hitap etmiyor. Bir bilgisayara servet ödediğimiz bu dönemde insan; "O kadar para ödedik biraz gözümüzü şenlendirsin" diyor.
P500A, sözünü ettiğim o üst seviye sistem dizme olayına giriyor. Fiyatıyla da bunu sağlıyor zaten. Karar haliyle size kalıyor. Çünkü Lian Li'ye oranla iki katı ödeme yapmış olacaksınız.

Geri
Yukarı