XPG Core Reactor 750W 80+ Gold için 700 TL uygun mudur?

sKostur

Decapat
Daha fazla  
XPG Core Reactor 750W 80+ Gold için 700 TL yazılmış biliyorsunuz, 10 yıl garantili. Normal bir fiyat mı? 4-5 ay kullanıldı yazmışlar.

Param güvende ile alsam, sıkıntılıysa gönderme şansım olur mu?
Ya da Sharkoon Gold Zero var sıfır adıma faturalı. Mağazadan satılık 750 TL o nasıl olur?
Ya da ikinci el veya sıfır temiz sessiz PSU öneriniz var mı Max 750TL

Son düzenleme:
650W versiyonu 900 TL'ye almıştım vardır bir şeyler dikkat et.
Bu 2. El.
Fiyatı illa düşük oluyor.
Bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Test ederek almak önemli. OCCT Power testi, veya tüm sistemi zorlayan 1-2 test daha vardı (adını unuttum), onlar yapılabilir. Sıkıntı yoksa alınır.
Bu arada, OCCT Power testi bozuk aslında. Bazı bilgisayarlarda PSU'da bir şey olmasa bile hata veriyor 3-4 saniye içinde.

Arkadaşlar, sizce XPG'yi alayım mı? Bozuksa bile garantiye gönderirim. Ayrıca 4-5 ay kullanılmış zaten.
@Paytak Penguen
Eğer almazsam onun yerine sharkoon wpm gold zero 750w 80 gold alıcam sizce hangisi? Sharkoon olanın ikinci eli 620tl sıfırı 750. İkinci el fiyatı uygun geldi
Kadıköy’de yaşayan varsa benim için test edebilir mi ? Biraz fazla olmuş olabilirim ama
Son edit: ikinci el sharkoon gold zero 750w veya onun 650w olanının sıfırına karar verdim. İkisi de 620tl biri sıfır biri ikinci el. Sizce hangisi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar, sizce XPG'yi alayım mı? Bozuksa bile garantiye gönderirim. Ayrıca 4-5 ay kullanılmış zaten.
@Paytak Penguen
Eğer almazsam onun yerine sharkoon wpm gold zero 750w 80 gold alıcam sizce hangisi? Sharkoon olanın ikinci eli 620tl sıfırı 750. İkinci el fiyatı uygun geldi
Kadıköy’de yaşayan varsa benim için test edebilir mi ? Biraz fazla olmuş olabilirim ama
Son edit: ikinci el sharkoon gold zero 750w veya onun 650w olanının sıfırına karar verdim. İkisi de 620tl biri sıfır biri ikinci el. Sizce hangisi?
Bilmiyorum Sharkoon'un PSU'su nasıl. İkinci el de temizse alınır, sana kalmış.

Geri
Yukarı