XPG Core Reactor alınır mı?

musstafa00

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar Corsair Spec Delta kasasından bıktığım için artık ikinci elden satacağım hazır satmışken PSU'yu da satayım daha kaliteli bir şey alayım dedim. Aklımda kasa olarak XPG Battlecruiser var gerek tasarımı gerek özellikleri çok iyi Power olarak da XPG Core Reactor 650W 80+ Gold modeli almayı planlıyorum. Sizce bu PSU nasıldır sistemime rahatça güç verebilir mi veya herhangi bir sorun yaşar mıyım? Bütçem 1000 TL bu fiyata daha iyi tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.
Sistem özelliklerim.
  • AMD Ryzen 5 3600
  • ASUS GTX 1660 Super Advanced Edition
  • MSI B550A PRO.
  • XPG D60G 8x2 GB 3200MHz (ekstra iki RAM daha eklenebilir)
  • SanDisk M.2 512 GB SSD
  • Seagate 2 TB hard disk.

Alınır. 1.sınıf bir güç kaynağıdır ve sistemini rahatlıkla besler. Şu an 850 TL indirime girdiği zamanlar oluyor.
12v kanalından tamamını yani 650W verebiliyor.
En üst seviye kapasitörler kullanılan bir model.

Şu an adeksstore da fiyatı 831 TL indirimde ne kadar bir fiyata düşer sen maksimum kaça düştüğünü gördün?

Şu an adeksstore da fiyatı 831 TL indirimde ne kadar bir fiyata düşer sen maksimum kaça düştüğünü gördün?

Tam emin değilim 760'a düştüğünü hatırlıyorum sanki. Şu sıralar hep bu fiyat bandında dolaşıyor ama 830 TL'ye alabilirsin. Ya da cuma günleri ince Hesap'ta Gaming geceleri oluyor, belki şansına indirime girer.

Geri
Yukarı