XPG Defender Pro 999TL

Kasayı hala kullanıyor musunuz ?
Kardeşim kullanıyor. Kurulumu ben yaptım ve yaparken gerçekten çok memnun kaldım. Kendi kasamdan daha küçük olmasına karşın oldukça modüler ve kullanıcı dostu geldi. Örneğin üst kısım tasarlanırken benim kasam anakarta yakın şekilde yapıldığı için ben 42 cm radyatör koyabilmeme rağmen incecik olmak zorunda ama XPG kasasında üste doğru bir bombeli yapı var. Bu sayede kalın radyatör de takılabilir. Bir diğer konu malzeme kalitesi. Bu konuda da son derece başarılı. Hatta kurulum yaptığım akşam 2 ayrı sistem yapıyordum ve diğer kasa Asus Tuf GT301 modeli idi. Markaya asla aldanmamak lazım benim gördüğüm en kalitesiz, en başarısız kasa Asus iken en iyilerinden biri XPG idi. Onun da tek eksisi şu ki içindeki Vento model fandan 1 adet daha olmalıydı bence. Biz öyle yaptık 1 adet satın aldık ayrıca ve çok daha şık oldu. Son olarak belirtmek isterim ki XPG en iyi şöyle iyi böyle iyi derken aldığım fiyata göre söylüyorum bunları. Yoksa tabi ki her zaman daha üst modelleri oldu ve olacaktır. Fiyat bazında ise tekrar söylüyorum rakipsiz.

Kardeşim kullanıyor. Kurulumu ben yaptım ve yaparken gerçekten çok memnun kaldım. Kendi kasamdan daha küçük olmasına karşın oldukça modüler ve kullanıcı dostu geldi. Örneğin üst kısım tasarlanırken benim kasam anakarta yakın şekilde yapıldığı için ben 42 cm radyatör koyabilmeme rağmen incecik olmak zorunda ama XPG kasasında üste doğru bir bombeli yapı var. Bu sayede kalın radyatör de takılabilir. Bir diğer konu malzeme kalitesi. Bu konuda da son derece başarılı. Hatta kurulum yaptığım akşam 2 ayrı sistem yapıyordum ve diğer kasa ASUS TUF GT301 modeli idi. Markaya asla aldanmamak lazım benim gördüğüm en kalitesiz, en başarısız kasa ASUS iken en iyilerinden biri XPG idi. Onun da tek eksisi şu ki içindeki Vento model fandan 1 adet daha olmalıydı bence. Biz öyle yaptık 1 adet satın aldık ayrıca ve çok daha şık oldu. Son olarak belirtmek isterim ki XPG en iyi şöyle iyi böyle iyi derken aldığım fiyata göre söylüyorum bunları. Yoksa tabii ki her zaman daha üst modelleri oldu ve olacaktır. Fiyat bazında ise tekrar söylüyorum rakipsiz.

Çok teşekkürler. Kasayı almayı planlıyorum ama ikinci elde bulamadım gitti. Sıfırı var ama ona 2200 vermek istemiyorum yaz ayında sıfırı 1000TL olmuşken :( eğer satmaya karar verirseniz haber ederseniz çok iyi olur. Dediğim gibi hiçbir yerde bulamıyorum.

Çok teşekkürler. Kasayı almayı planlıyorum ama ikinci elde bulamadım gitti. Sıfırı var ama ona 2200 vermek istemiyorum yaz ayında sıfırı 1000TL olmuşken :( eğer satmaya karar verirseniz haber ederseniz çok iyi olur. Dediğim gibi hiçbir yerde bulamıyorum.
Açıkçası kardeşim sistemi komple satmayı düşünüyordu birkaç hafta önce ama alıcılar hazır sistemlerin fiyatlarını göz önünde bulundurup gerçekten ölü fiyat dediğimiz teklifler verdiler. Oysa ki hazır sistemlerin aksine gerek kasa-psu başta olmak üzere çoğu parçası üst düzey kaliteli ürünler olduğu için teklif edilen miktarları kabul etmedik. Şimdi sadece kasayı satmak ister mi emin değilim, satması için gerçekten iyi bir teklif gelmesi gerekiyor. Bu arada sistem XPG ekosistemi gibi bir sistem olduğu için de bunu bozmak istemeyebilir. Kasa, psu ve ramler aynı marka. Sizin sadece kasaya ihtiyacınız varsa düşündüğünüz miktar nedir açıkça onu sorayım öncelikle.

Açıkçası kardeşim sistemi komple satmayı düşünüyordu birkaç hafta önce ama alıcılar hazır sistemlerin fiyatlarını göz önünde bulundurup gerçekten ölü fiyat dediğimiz teklifler verdiler. Oysaki hazır sistemlerin aksine gerek kasa-PSU başta olmak üzere çoğu parçası üst düzey kaliteli ürünler olduğu için teklif edilen miktarları kabul etmedik. Şimdi sadece kasayı satmak ister mi emin değilim, satması için gerçekten iyi bir teklif gelmesi gerekiyor. Bu arada sistem XPG ekosistemi gibi bir sistem olduğu için de bunu bozmak istemeyebilir. Kasa, PSU ve RAM'ler aynı marka. Sizin sadece kasaya ihtiyacınız varsa düşündüğünüz miktar nedir açıkça onu sorayım öncelikle.

Satıcı o olduğu için onun fiyat belirlemesi daha uygun olur. Sıfır yanlış hatırlamıyorsam Gaminggen'de 2000 TL olması lazım eğer satmayı düşünürse yazmanız yeterli.

Satıcı o olduğu için onun fiyat belirlemesi daha uygun olur. Sıfır yanlış hatırlamıyorsam Gaminggen'de 2000 TL olması lazım eğer satmayı düşünürse yazmanız yeterli.
Sordum ben ama sattıktan sonra yine kasa lazım olacak sonuçta ve piyasanın durumunu da değerlendirince yeni ve kaliteli kasa almak zor. Satarsa zarar edeceğinden dolayı satmak istemedi mantıklı olarak. Umarım bulursunuz siz de aradığınız fiyata.

Sordum ben ama sattıktan sonra yine kasa lazım olacak sonuçta ve piyasanın durumunu da değerlendirince yeni ve kaliteli kasa almak zor. Satarsa zarar edeceğinden dolayı satmak istemedi mantıklı olarak. Umarım bulursunuz siz de aradığınız fiyata.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı