XPG Defender Pro fan bağlantısı nasıl yapılır?

Yok. Ama kasanın üstünde buton var RGB için.

Yardım edebilecek var mı?

@Rustin Cohle birbirine mi bağlamam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• 20220616_170759.jpg
    20220616_170759.jpg
    206,6 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Ben de sipariş verip bugün elime ulaşan XGP Defender pro kasanın 3 fanını asus prime h610m-k d4 markalı anakartıma nasıl bağlayabilirim acaba? Anakartta 1 adet cpu fan ve 1 adet de sys fan girişi mevcut.Bu konuda yardımcı olursanız inanın ben de çok sevinirim..

@map_engineer fanların 4 adetini birbirine bağlayıp, 1 tane dişi kısmı boş bırak ve o boş yeri SYS FAN'a tak. LED için ise kasadan 2 adet 3 erkek kablo çıkıyor, onları diğer LED kabloları ile birleştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@map_engineer fanların 4 adetini birbirine bağlayıp, 1 tane dişi kısmı boş bırak ve o boş yeri SYS FAN'a tak. LED için ise kasadan 2 adet 3 erkek kablo çıkıyor, onları diğer LED kabloları ile birleştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Arkadaşım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Kasayı kutusundan çıkardım ama nedense kasa bana pek kaliteli gibi gelmedi yada ben beklentimi fazla yüksek tuttum bilemiyorum.Kasayı hiç açmadan iade etmeyi düşünüyorum.Senin beklentilerini karşıladı mı acaba?

@map_engineer fanların 4 adetini birbirine bağlayıp, 1 tane dişi kısmı boş bırak ve o boş yeri SYS Fan'a tak. LED için ise kasadan 2 adet 3 erkek kablo çıkıyor, onları diğer LED kabloları ile birleştir.

Bende şu an tam olarak bu kasaya sistemi yerleştirmeye çalışıyorum ve hiçbir türlü kafam almadı ya 3 fana ek 2 tane daha aynı fandan aldım ben. Fanlarda 2farklı kablo türü çıkıyor. Bu 5 fanın 2 farklı kablo türünü birbirine takıp son fandan kalanları anakarta mı oturtacağım? Normalde bu kadar uzak değilimdir sistem işine fakat adreslenebilir 5 fan kafamı allak bullak etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı