XPG GAMMIX D30 3200MHz RAM'ler 2667 MHz'de çalışıyor

Fikrisngl

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
RAM
8 GB x 2 XPG Gammix D30 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
500 GB WD SSD
Ekran kartı
MSI RX 570 OC Version
Anakart
A320M PRO-E
İşlemci
AMD R3 2200G
Eski RAM'im 2400MHz'di fakat XMP vs. açtığımda 2800MHz kullanabiliyordum fakat bu RAM'lerde ne yaparsam yapayım 2667 MHz'de çalışıyor. Sorun nedir?

BIOS'u güncelledim şimdi de kullanılabilir RAM 13.9 gözüküyor delireceğim.

Harici ekran kartım RX 570i değil de Vega ekran kartını kullandığı için sanırım. Fakat nasıl düzelteceğim?

Görüntü kablosu ekran kartına bağlı değil mi? BIOS'unda nerede olduğunu bilmiyorum fakat isminde "NB" geçen bir yerde olabilir.

Görüntü kablosu ekran kartına bağlı değil mi? BIOS'unda nerede olduğunu bilmiyorum fakat isminde "NB" geçen bir yerdr olabilir.

Evet ekran kartına bağlı neden çıkartayım bir daha? Kendi kendine RAM kullanımını düşürdü.

Görüntü kablosu ekran kartına bağlı değil mi? BIOS'unda nerede olduğunu bilmiyorum fakat isminde "NB" geçen bir yerde olabilir.

Ne yapacağım şimdi bilmiyorum hala 13.9GB RAM gözüküyor.

CoD Warzone 2 oynamaya çalıştığım zamanda ekran kartınızı güncelleyin diyor ne var ne yok sistem dağıldı iyice. Ekran kartım güncel olduğu halde bu hatayı veriyor.

Son düzenleme:
Evet ekran kartına bağlı neden çıkartayım bir daha? Kendi kendine RAM kullanımını düşürdü.

Ne yapacağım şimdi bilmiyorum hala 13.9GB RAM gözüküyor.

CoD Warzone 2 oynamaya çalıştığım zamanda ekran kartınızı güncelleyin diyor ne var ne yok sistem dağıldı iyice. Ekran kartım güncel olduğu halde bu hatayı veriyor.

BIOS'a gir, Advanced sekmesinden Integrated Graphics Configuration kısmına girip fotoğraf atar mısın?

BIOS'a gir, Advanced sekmesinden Integrated Graphics Configuration kısmına girip fotoğraf atar mısın?
20230723_123940.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı