XPG Gammix S70 Blade 2TB alınır mı?

Alabildiğini al sonra Adata'nın yazılımını kurup Secure Erase yapmayı dene.
Hocam diske girebiliyorum ama niye patladı bu şimdi EFI mi gitti acaba SSD gitse komple giderdi sanırım.

IMG_20240103_185444.jpg

Bu arada oyunumun birisi silinmiş 200 GB yer açılmış.

Hocam diske girebiliyorum ama niye patladı bu şimdi EFI mi gitti acaba SSD gitse komple giderdi sanırım.

Eki Görüntüle 2073115

Bu arada oyunumun birisi silinmiş 200 GB yer açılmış.

Neden olabileceğini bilmem de ben Overclock ile uğraşırken 3 kere Windows patlatmıştım. Dosyalar bozulmuş herhalde açmamla mavi ekran yemem bir oluyordu. İlkinde disk gitti sanmıştım ama Secure Erase + temiz kurulum yapınca sorun kalmamıştı.

Neden olabileceğini bilmem de ben Overclock ile uğraşırken 3 kere Windows patlatmıştım. Dosyalar bozulmuş herhalde açmamla mavi ekran yemem bir oluyordu. İlkinde disk gitti sanmıştım ama Secure Erase + temiz kurulum yapınca sorun kalmamıştı.
Oyunun birisi de uçmuş nasıl oluyorsa gece ruhani varlıklar PC'yi açmış gibi. Klasör duruyor ama içerik yok.

W11 kurdum şu anda lisans bizlere ömür lisansı bir türlü getiremiyorum hesaba bağladığım halde. Her neyse verisini seven Adata almaz arkadaşlar almayın aldırmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı