XPG Gammix S70 Blade CrystalDiskMark sonucu normal mi?

Özcan ÖZCAN

Kilopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
SSD 1TB sonuçları böyle. Vadedilen 7600 okuma 6800 yazma hızı. 7600'ü gördüğü oldu ilk testte tuhaf bir şekilde ama yazma olarak 5500'ü geçtiğini görmedim. Bu normal midir? Diğer diskim gen3 3200/2000'i neredeyse tamamını verdi sabrent rocket Q model. Bunun için bir iade oluşturmam gerekir mi sizce vadedilen sonuçları vermemesi normal bir şey galiba.

xpg crsytal.png

Son düzenleyen: Moderatör:
HW monitör ile bakmıştım max 38 di şu an boşta 32° max min aynı. Korkmalı mıyım? :D Dismark indirmiştim sadece dismark64 olanı çalıştırıyorum bir yanlışlık yok herhalde.

HW monitör ile bakmıştım max 38 di şu an boşta 32° max min aynı. Korkmalı mıyım? :D Dismark indirmiştim sadece dismark64 olanı çalıştırıyorum bir yanlışlık yok herhalde.

Yükte 70 civarını görmüyorsa korkacak bir şey yok ama yazmada 38 görmesini mümkün bulmuyorum. Tekrar bakar mısın?

Yükte 70 civarını görmüyorsa korkacak bir şey yok ama yazmada 38 görmesini mümkün bulmuyorum. Tekrar bakar mısın?
Sadece üstteki testi başlattım SEQM1 Q8T1 kısmını yazarken 41° oldu HW monitorde. Youtube da bir tane shorts video gördüm onda da sonuçlar aynı bu böyle herhalde vadedileni vermiyor. Kendi termal pedini kullanmadım anakartın bloğunu direkt monte ettim kendi pedi çok oyuncak gibi bir şey. Kasa Lancool216 2 tane de ekstra fan takmıştım onun etkisi olmaz herhalde ama. Düzeltiyorum full testte 48° oldu aynı ayarlarla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı