XPG Precog H50 vs Cooler Master MH 752

7.1 deneyimi yaşamak istiyorsanız Precog tercih edin. Bunun dışında:

MH752 konuları açıldı forumda, sorunlu kulaklık bildiğim kadarıyla. Ben olsam Precog tercih ederdim ikisinin arasından.

Precog'u beğenmesseniz, ki bence çok kaba bir görüntüsü var, @Setsuna Yuki 'in önerdiği Kraken T.E'ye de bakabilirsiniz.

MH752 konuları açıldı forumda, sorunlu kulaklık bildiğim kadarıyla. Ben olsam Precog tercih ederdim ikisinin arasından.

Precog'u beğenmesseniz, ki bence çok kaba bir görüntüsü var, @Setsuna Yuki'in önerdiği Kraken t. E'ye de bakabilirsiniz.

Benim kulaklığım olan Kraken'te tavsiyemdir.

XPG Precog gerçek 7.1 mi? Sitelerinde 7.1 Virtual olarak geçiyor.

Hocam yanlış anlamadıysam 7 sürücü yerine toplamda 4 sürücü var. İkişerli olacak şekilde. Onunla da 7.1 sağladığı için daha iyi oluyor normal sanallardan.

XPG Precog gerçek 7.1 mi? Sitelerinde 7.1 Virtual olarak geçiyor.
Evet, gerçek 7.1. Kendi ses kartında da bariz bir şekilde belli zaten. Kulaklığın herhangi bir yazılımı yok, haliyle sanal 7.1 olmasının imkanı yok. Her şey ses kartı ile kontrol ediliyor.
7.1 deneyimi yaşamak istiyorsanız Precog tercih edin. Bunun dışında:

Sadece 7.1 değil, HI-FI deneyimi yaşamak için dahi Precog alınır. Zaten kulaklığın asıl iddialı olduğu özelliği HI-FI, tabii gerçek 7.1 olduğu için taş gibi kulaklık.
T.E iyi bir alternatif, ben konu sahibine Precog hakkında güzelce bilgiler verdim. Yine alacak olsam Precog alırdım diye düşünüyorum.

Evet, gerçek 7.1. Kendi ses kartında da bariz bir şekilde belli zaten. Kulaklığın herhangi bir yazılımı yok, haliyle sanal 7.1 olmasının imkanı yok. Her şey ses kartı ile kontrol ediliyor.

Sadece 7.1 değil, HI-FI deneyimi yaşamak için dahi Precog alınır. Zaten kulaklığın asıl iddialı olduğu özelliği HI-FI, tabii gerçek 7.1 olduğu için taş gibi kulaklık.
T.E iyi bir alternatif, ben konu sahibine Precog hakkında güzelce bilgiler verdim. Yine alacak olsam Precog alırdım diye düşünüyorum.
Hocam gerçek 7.1 için 7 sürücü gerekmiyor mu? Sitesinde dual chamber değil dual driver yazıyor. Driverları 2şer parçaya bölme şeklindedir belki? Türkiye hariç gerçek 7.1 adıyla satılmıyor kendisi. Ayrıca amazon yorumlarında hem ömrüyle hem de rahatlığıyla ilgili düşük yıldız sayısı fazla. Pek emin olamadım kendisinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı