XPG Probe 650 Bronz PSU iyi midir?

yugiman

Femtopat
Daha fazla  
PcKolik'ten yeni hazır sistem aldım içinde bu güç kaynağı var. XPG kasayla birlikte geldi. Ama bu probe 650W ile ilgili bilgi bulamadım ıxpg'nin sitesinde de 600W'lik olarak geçiyor bu probe modeli acaba bilgisi olan var mı? Güvenilir değilse güç kaynağını değiştirmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PcKolik'ten yeni hazır sistem aldım içinde bu güç kaynağı var. XPG kasayla birlikte geldi. Ama bu probe 650W ile ilgili bilgi bulamadım ıxpg'nin sitesinde de 600W'lik olarak geçiyor bu probe modeli acaba bilgisi olan var mı? Güvenilir değilse güç kaynağını değiştirmeyi düşünüyorum.

Bende halihazırda kullanıyorum ama Gamepower modeller bile maalesef tercih edilebiliyorsa bu bir süre götürür muhtemelem şimdilik ufak bir cw duyoyor gibiyim ayrıyeten.

İyi değil evet, PSU değiştirmek bütçeyi zorluyorsa aciliyeti yok.
İyi değil evet, PSU değiştirmek bütçeyi zorluyorsa aciliyeti yok.
Hocam pc parçalarına zarar verme gibi bir durum olur mu? Yoksa kendi bozulsa da bir şey olmaz o zaman değiştiririm.

biraz araştırdım hardware sitelerini ama bu psu hiçbir yerde geçmiyor fason üretim olma ihtimali var mı?

biraz araştırdım hardware sitelerini ama bu psu hiçbir yerde geçmiyor fason üretim olma ihtimali var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı