XPG Pylon 550W vs FSP Hydro k 600W

efeehaann

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1660 Super, R5 1600, 2x8 GB RAM'li sistemime güç kaynağı alacağım, fiyatları aşağı yukarı aynı. Hangi güç kaynağını önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1660 Super, R5 1600, 2x8 GB RAM'li sistemime güç kaynağı alacağım, fiyatları aşağı yukarı aynı. Hangi güç kaynağını önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.

XPG daha kaliteli diye biliyorum.

Şimdiden teşekkürler.
Hocam XPG Pylon daha iyi. Fakat isterseniz FSP'de alabilirsiniz.

İkisi de gayet kaliteli bir model. Benim tercihim XPG Pylon olurdu fakat FSP de alınır.

XPG Pylon'u satın aldım arkadaşlar, herkese teşekkürler. Son bir sorum olacak, kasadaki bileşenleri söküp takma açısından sadece ekran kartı takma, ram takma ve ek fan takma tecrübesi olan biri olarak videolardan izleyip eski güç kaynağımı kendim söküp yenisini kendim takmaya çalışmalı mıyım yoksa bir bilgisayarcıya mı yaptırmalıyım? Riskli bir iş midir bu?

XPG Pylon'u satın aldım arkadaşlar, herkese teşekkürler. Son bir sorum olacak, kasadaki bileşenleri söküp takma açısından sadece ekran kartı takma, ram takma ve ek fan takma tecrübesi olan biri olarak videolardan izleyip eski güç kaynağımı kendim söküp yenisini kendim takmaya çalışmalı mıyım yoksa bir bilgisayarcıya mı yaptırmalıyım? Riskli bir iş midir bu?
Yapabilirsiniz. Kabloları takmak/çıkarmak biraz zor gelebilir. Bir de üstünüzde statik elektrik olmadığından emin olun, ve anakarta ve üzerindeki bileşenlere çok fazla dokunmamaya çalışın.

Geri
Yukarı