XPG S40G ASUS Aura Sync sorunu

• Konuyu başlatan AkO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B

AkO

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, XPG S40G 1TB RGB M.2 SSD ürününü garanti değişim yaptı bana sıfır ürün yolladılar ürün sorunsuz SSD olarak çalışıyor fakat RGB ayarlıyamıyorum ASUS Aura Sync uygulamasında gözükmüyor. En son sürüm Aura Sync indirdim denedim gene görmedi sizce çözümü var mıdır? Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

O halde size verilen üründe sıkıntı var. Nereden yapıldı değişim? Kullanılmış bir ürünü size vermiş olabilirler. Aldığınız yerle konuşun.

O halde size verilen üründe sıkıntı var. Nereden yapıldı değişim? Kullanılmış bir ürünü size vermiş olabilirler. Aldığınız yerle konuşun.
hocam ürünü garantiye tekrar yolladım bana ellerinde bu üründen başka olmadığını bana para iadesi yapcaklarını solediler ben para idadesi istemiyorum benim aldıgım zamanla şimdi arasında 400 tl fiyat farkı

garanti kosullarında 3 madde var 1. para iadesi 2. degişim 3. ellerinde yoksa daha iyisi ile degişim

ben para iadesi istemiyorum 2. yada 3. seçeneği istiyorum para iadesi almam şartmı yoksa itiraz edebilrimiytim

Ürün ellerinde yoksa değişim de yapamazlar. Bir üstünü tercih edebilirsiniz. Ya da para iadesi alıp başka bir model de alabilirsiniz. O SSD'nin RGB ışıkları SSD'nin ısınmasına sebep oluyor zaten. Işıksız bir model tercih edebilirsiniz.

Benimde öyle bir sorunum oldu biz bu konuyu hallettik
''Evet sonunda çözdüm nasıl çözdüğümü yazayım. İlk önce Revo Uninstaller indirip ''Asus'', ''RGB'' ve ''Aura'' yazan herşeyi tüm dosyaları ile sildim sonra Armoury Crate'i sayfasından indirdim sonra Armoury Crate'i açtım güncellemede kaldı açılmadı PC'ye reset attım yeniden açtım ve sonra Ekran Kartını Ve Anakartı gördü yardım eden herkese teşekkür ederim.'' son cümlem buydu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı