XPG Slingshot güncellenirken Firmware hatası

Berto Aslan

Hectopat
Merhaba, XPG Slingshot markalı faremi guncellerken hata alıyorum (mouse çalışmıyor).
Fareyi Gaming.gen'den aldım. İlk aldigimda yine aynı hatayı yaşamıştım, tekrar iade edip yenisini bugün gonderdiler yine ayni hatayi aldım. Mouse ışığı açılıp kapanıyor. USB'yi takınca bilgisayara uyarı gidiyor. Fakat ben bu Firmware olayini nasıl cozeceğim?

Merhaba, XPG Slingshot markalı faremi guncellerken hata alıyorum (mouse çalışmıyor).
Fareyi Gaming.gen'den aldım. İlk aldigimda yine aynı hatayı yaşamıştım, tekrar iade edip yenisini bugün gonderdiler yine ayni hatayi aldım. Mouse ışığı açılıp kapanıyor. USB'yi takınca bilgisayara uyarı gidiyor. Fakat ben bu Firmware olayini nasıl cozeceğim?
XPG ürünleri firmware konusunda sıkıntılı maalesef. Summoner klavyemde zamanında sorun yaşamıştım bende. Tavsiyem eski versiyon bir firmware sürümüne dönmeye çalışmanız.

Mouseyi takar takmaz Firmware guncellemesi yapmamı istiyor reddetsemde surekli geliyor.
Hocam XPG'ye mail atın muhtemelen size firmware dosyasını atacaklardır. Eskiden sitesinde paylaşılıyordu ancak artık kontrol ettiğimde olmadığını farkettim. Prime uygulaması rezalet olduğu için bu tarz sorunlar çok fazla oluyor maalesef.

Değişim talebi dışında mail atarak ya da internette bulabilirsineniz Prime uygulamasını kullanmadan güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Hocam XPG'ye mail atın muhtemelen size Firmware dosyasını atacaklardır. Eskiden sitesinde paylaşılıyordu ancak artık kontrol ettiğimde olmadığını fark ettim. Prime uygulaması rezalet olduğu için bu tarz sorunlar çok fazla oluyor maalesef.

Değişim talebi dışında mail atarak ya da internette bulabilirsineniz Prime uygulamasını kullanmadan güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Aga bu dediğin için çok teşekkür ediyorum. Dosyayı internet uzerinde bulmam için yardımcı olursan sevinirim ❤️

Yeni konular

Geri
Yukarı