XPG Slingshot yazılım güncellerken hata verdi, fare çalışmıyor

Berto Aslan

Hectopat
Anakart
Gigabyte b450 gaming x
Merhaba, XPG Slingshot faremi yeni aldım ve yazılımı açtığımda güncel olmadığı söylendi güncellerken bir anda dondu hata verdi ve RGB'si kapandı bilgisayara takınca altındaki kırmızı sensor yanıyor ancak mouse çalışmıyor ışıkları da yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
Brick olma ihtimali çok yüksek. Ayni sorun Corsair Sabre Pro modelinde de kronik.

Dostum yanlış anlama ama senin onerin uzerine arastirdim ve senin begendigin bir ürün ben bu ürüne 450 TL para verdim geldiği gün 2 saat kullandım ve sonrasında yazilim guncellemesi geldiği söylendi. Güncellerken hata oldu yazılımı sıfırlandı.

Dostum yanlış anlama ama senin onerin uzerine arastirdim ve senin begendigin bir ürün ben bu ürüne 450 TL para verdim geldiği gün 2 saat kullandım ve sonrasında yazilim guncellemesi geldiği söylendi. Güncellerken hata oldu yazılımı sıfırlandı.
:(

Sorun yaşayacağını bilseydim önermezdim....

@erme

Sorun yaşayacağını bilseydim önermezdim...

@erme

Teknik destegi aradım yazılımsal sorun olduğu söylendi geri göndereceğim Game gen TR'den aldım iade yapmıyorlar servise gondermemi istiyorlar.

Brick olma ihtimali çok yüksek. Ayni sorun Corsair Sabre Pro modelinde de kronik.

Bu brick olayı nasıl çözülür?

Sorun yaşayacağını bilseydim önermezdim...

@erme

Kanka sanırsam sorun çözülmüş uygulama güncellenmiş.

Son düzenleme:
Teknik destegi aradım yazılımsal sorun olduğu söylendi geri göndereceğim Game gen TR'den aldım iade yapmıyorlar servise gondermemi istiyorlar.

Bu brick olayı nasıl çözülür?

Kanka sanırsam sorun çözülmüş uygulama güncellenmiş.

Sorunu çözebildinmi bende aynı sorunu yaşıyorum uygulamayı sil yükle yaptım fareyi görmüyor.

Geri
Yukarı