XPG Spectrix D41 RAM RGB kontrol programını kuramıyorum

Burhan şan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sistemime 2. RAM olarak XPG Spectrix D41 3200MHz 8 GB RAM aldım RBG kontrol programını yüklmeye çalıştığımda ( can't open asIO.sys ) bu hatayı alıyorum tamam basınca uygulama yükleniyor ama açılmıyor 2 gündür araştırıyorum fakat bir türlü bulamadım anakartımda RGB kontrol özlliği var mı yok mu tam anlayamadım MSI Mystic Light indirdim sade RGB fan kontrol göründü bu sorunu nasıl çözebilirim acaba yardım edebilir misiniz?

Anakart: MSI B450M PRO-VDH Plus.
1. RAM: G.Skill Sniper X 8 GB 3200MHz.
2. RAM: XPG Spectrix D41 3200MHz 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hayır denemedim hemen deniyorum inşallah olur.
Denedim ama maalesef sonuç aynı değişmedi.

Üstat, biraz araştırma yaptım, senin RAM ile alakalı bir durum söz konusu değil. İnsanlar bu hatayı farklı donanımlarda da almış. Net bir çözüm bulan yok, ama geneli söz konusu olduğunda problem Windows Media Creation Tool ile güncel Windows sürümü indirilip temiz kurulum yapılarak giderilmiş.

Üstat, biraz araştırma yaptım, senin RAM ile alakalı bir durum söz konusu değil. İnsanlar bu hatayı farklı donanımlarda da almış .NET bir çözüm bulan yok, ama geneli söz konusu olduğunda problem Windows Media Creation Tool ile güncel Windows sürümü indirilip temiz kurulum yapılarak giderilmiş.

Ilginiz için teşekkür ederim. Işık içinde bilgisayarı pek formatlamak da istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı